Maj na Netflix! Stranger Things powraca!

}

Data: 30 kwietnia 2022

a

Kategorie: Rozkład jazdy

Jakie tytuły ponownie zakwitną w maju? Wielki powrót Stranger Things, Miłość, śmierć i roboty, Kto zabił Sarę?, Ghost in the Shell: SAC_2045 i wiele innych nowości. Zobacz pełną zapowiedź nadchodzących seriali na Netflix.

W maju na platformę zawitają:

  • Trzy metry nad niebem sezon 3. premiera 4. maja – Dwoje nastolatków z różnych środowisk zakochuje się w sobie podczas lata na włoskim wybrzeżu Adriatyku. Serial inspirowany serią książek Federico Moccii.
  • Penatwerat premiera 5 maja – Komedia z Mike Myersem w ośmiu różnych rolach. Tajne stowarzyszenie, które od wieków z tylnego siedzenia steruje światem, musi poradzić sobie z wewnętrznym zagrożeniem. Czy pomoże mu w tym pewien kanadyjski reporter?
  • Clark premiera 5 maja – Niezwykła, ale oparta na faktach historia Clarka Olofssona – kontrowersyjnego szwedzkiego przestępcy, od którego zbrodni pochodzi nazwa ”syndromu sztokholmskiego”.
  • Nowy eden premiera 6 maja – Grupa młodych ludzi udaje się na imprezę na odludną wyspę. Na miejscu okazuje się jednak, że ten pozorny raj jest pełen niebezpiecznych tajemnic i pułapek.
  • Pracujące mamy sezon 6. premiera 10 maja – To już koniec urlopu macierzyńskiego. Te cztery mamy z Toronto muszą wrócić do pracy i znaleźć czas dla szefów, dzieci, na życie miłosne i całą resztę obowiązków naraz.
  • Imperium przepychu sezon 2. premiera 13 maja – to program reality TV, w którym bajecznie bogaci Azjaci i Amerykanie azjatyckiego pochodzenia imprezują w Los Angeles, pławią się w luksusie i… przeżywają trudne chwile.
  • Wampir w ogrodzie premiera 16 maja – japońskie anime opowiadające o dziewczynce imieniem Momo żyjącą w otoczonym światłem mieście, które chroni je przed wampirami, które żądzą światem. Wierzy ona, że ludzie i wampiry znów mogą żyć w zgodzie. Gdy spotyka królową wampirów Fine, zaczyna być widoczne światełko w tunelu…
  • Kto zabił Sarę? sezon 3. premiera 18 maja – Mężczyzna wrobiony w morderstwo siostry Alex ma zamiar ujawnić nie tylko sprawcę zbrodni, ale i o wiele więcej.
  • Miłość, śmierć i roboty sezon 3. premiera 20 maja – Kolejny sezon przeznaczonej dla dorosłych antologii filmów animowanych pełnych przerażających istot, okrutnych niespodzianek i czarnego humoru.
  • Stranger Things sezon 4. część 1. premiera 27 maja – Dalsze losy bohaterów z miasteczka Hawkins, w którym zagnieździły się przerażające sił nadprzyrodzone.
ZOBACZ TEŻ  Seriale polityczne - TOP 15, które musisz obejrzeć

Źródło: Netflix

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.