3 nowe seriale w maju na HBO Max – kryminał, komedia i talk show

}

Data: 17 maja 2022

a

Kategorie: Rozkład jazdy

Platforma HBO Max prezentuje trzy nowe seriale, które w drugiej połowie maja pojawią się w serwisie. Dla siebie znajdą coś zarówno fani kryminałów, jak i czarnej komedii.

22 maja zadebiutuje nowy serial kryminalny Zmowa. Gdy młody szef browaru zostaje znaleziony martwy, w sprawę zostaje wciągnięta czwórka jego pracowniczek — Anna, Nancy, Louie i Cat. Bohaterki zaczyna łączyć tajemnica, która na zawsze zmienia ich życie.

Dwa dni później, 24 maja w serwisie pojawi się drugi sezon talk show Przerwa z Sam Jay, w którym gospodyni Sam Jay zajmuje się najpopularniejszymi tematami kulturalnymi i społecznymi z mijającego tygodnia. Porusza takie kwestie, jak: rasa, polityka, nauka, celebryci, religia i wiele innych.

28 maja zaś w HBO Max pojawi się wszystkie osiem sezonów serialu Trawka. To komediowa produkcja łącząca elementy czarnej komedii i dramatu, która została ciepło przyjęta zarówno przez widzów, jak i krytyków. Akcja produkcji rozgrywa się w fikcyjnym kalifornijskim mieście Agrestic. Nancy Botwin dochodzi do siebie po nagłej śmierci męża. Samotna matka z dwójką dzieci musi włożyć wiele wysiłku, by utrzymać rodzinę. Nancy znajduje więc dodatkową pracę – zaczyna handlować marihuaną.

Źródło: informacja prasowa

ZOBACZ TEŻ  "Love and death" - znamy odtwórców głównych ról nowego serialu HBO Max.

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.