Luty w HBO GO!

}

Data: 1 lutego 2022

a

Kategorie: Rozkład jazdy

Luty w HBO GO przyniesie nowe premiery serialowe. Znajdą się wśród nich pozycje dla miłośników kina akcji, thrillerów i horrorów, opowieść obyczajowych, komediowych, jak i produkcje idealne na romantyczne wieczory.

Miesiąc rozpocznie się od premiery nowego sezonu serialu Max Original Wychowane przez wilki opowiadającego o dwóch androidach, których zadaniem jest wychowanie ludzkich dzieci na dziewiczej planecie. Matka i Ojciec, wraz z gromadką sześciorga swoich ludzkich dzieci, dołączają do nowo utworzonej ateistycznej kolonii zamieszkującej tajemniczą tropikalną strefę planety Kepler 22 b. Inną premierą miesiąca będzie nowy, trzeci już sezon Genialnej przyjaciółkiserialu opartego na cyklu powieści Eleny Ferrante przedstawiającego historię trwającej sześćdziesiąt lat przyjaźni między dwoma kobietami.

W Walentynki swoją premierę będzie mieć drugi sezon uczciwego i pełnego humoru podejścia do złożonej natury relacji małżeńskich autorstwa Nicka Hornby’ego. W serialu Status związku, bo o nim mowa, tym razem w rolach głównych zobaczymy Patricię Clarkson i Brendana Gleesona. Inną opowieścią o skomplikowanej relacji będzie też powracający z finałowym sezonem serial Obsesja Eve. To historia z Sandrą Oh oraz Jodie Comer w rolach agentki MI6 oraz zabójczyni, które łączy skomplikowana historia, ale przede wszystkim obopólna obsesja na swoim punkcie. Innym serialem powracającym z nowym sezonem będzie Folklor, czyli antologia HBO Asia składająca się z opowieści inspirowanych mitami głęboko zakorzenionymi w azjatyckiej tradycji. Do HBO GO wróci też serial Snowfall opowiadający o narkotykowej epidemii, która paraliżowała życie Los Angeles w latach osiemdziesiątych i miała ogromny wpływ na kulturę miasta. W lutym swoją premierę będzie mieć także nowy sezon pełnego ironii i sarkazmu show, którego gospodarzem jest John Oliver – Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem. W programie gospodarz, jak zawsze, zaprezentuje swój własny punkt widzenia na wiele społecznych, politycznych i egzystencjalnych kwestii.

Dla miłośników dokumentów przygotowany został m.in. nowy serial Morderstwa w Fall Riverprzedstawiający sprawę z 1979 roku, kiedy to trzy młode kobiety zginęły w serii brutalnych morderstw w Fall River w stanie Massachusetts. Rzekomą winą obarczono wtedy satanistyczny kult praktykujący składanie ofiar z ludzi. Dwadzieścia lat później pojawiają się nowe dowody rzucające światło na morderstwa, które do tej pory uważane były za rozwiązane.

Nowe seriale:

 • Wychowane przez wilki II – drugi sezon Max Original opowiadającego o dwóch androidach, których zadaniem jest wychowanie ludzkich dzieci na dziewiczej planecie; Matka i Ojciec, wraz z gromadką sześciorga swoich ludzkich dzieci, dołączają do nowo utworzonej ateistycznej kolonii zamieszkującej tajemniczą tropikalną strefę planety Kepler 22 b – premiera: 3 lutego, odc. 1-2, kolejne po jednym co tydzień.
 • Genialna przyjaciółka III – trzeci sezon serialu opartego na cyklu powieści Eleny Ferrante przedstawiającego historię trwającej sześćdziesiąt lat przyjaźni między dwoma kobietami – premiera: 7 lutego, odc. 1-2; kolejne po dwa co tydzień.
 • Status związku II – drugi sezon uczciwego i pełnego humoru podejścia do złożonej natury relacji małżeńskich autorstwa Nicka Hornby’ego. W tym razem w rolach głównych Patricia Clarkson i Brendan Gleeson – premiera: 14 lutego, cały sezon.
 • Snowfall V – piąty sezon serialu obyczajowego opowiadającego o narkotykowej epidemii, która paraliżowała życie Los Angeles w latach osiemdziesiątych i miała ogromny wpływ na kulturę miasta – premiera: 14 lutego, odc. 1-2; kolejne co tydzień po jednym.
 • Folklor II drugi sezon antologii HBO Asia składającej się z opowieści inspirowanych mitami głęboko zakorzenionymi w azjatyckiej tradycji – premiera: 15 lutego, cały sezon.
 • Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem IX – dziewiąty sezon pełnego ironii i sarkazmu show, którego gospodarzem jest John Oliver. W programie prezentuje on swój własny punkt widzenia na wiele społecznych, politycznych i egzystencjalnych kwestii – premiera: 25 lutego.
 • Obsesja Eve IV – czwarty sezon serialu z Sandrą Oh oraz Jodie Comer w rolach agentki MI6 oraz zabójczyni, które łączy skomplikowana historia, ale przede wszystkim obopólna obsesja na swoim punkcie – premiera: 27 lutego, odc. 1-2; kolejne co tydzień po jednym – premiera odcinków po godz. 10:00.
ZOBACZ TEŻ  Ile kosztuje Netflix, HBO GO, Player i inni - czyli aktualny cennik VOD i serwisów streamingowych

Nowe odcinki seriali:

 • I tak po prostu… – nowy rozdział w życiu bohaterek serialu Seks w wielkim mieście. Carrie (Sarah Jessica Parker), Miranda (Cynthia Nixon) i Charlotte (Kristin Davis), które poznaliśmy, kiedy próbowały radzić sobie ze skomplikowaną rzeczywistością, gdy miały po trzydzieści kilka lat, są teraz dwie dekady starsze, ale ciągle stają przed dobrze nam znanymi problemami – odcinek finałowy: 3 lutego.
 • Pazury IV – czwarty sezon czarnej komedii opowiadającej o pięciu manikiurzystkach z salonu piękności na Florydzie – odcinek finałowy: 7 lutego.
 • Euforia II – drugi sezon nagradzanego serialu HBO; 17-letnia Rue musi odnaleźć nadzieję, balansując jednocześnie między presją wywoływaną przez miłość, stratę i uzależnienie – odcinek finałowy: 28 lutego.
 • Prawi Gemstonowie II – w drugim sezonie rodzina prawych Gemstonów musi zmierzyć się z zagrożeniem ze strony dawnych i obecnych znajomych, którzy chcą zniszczyć ich imperium – odcinek finałowy: 28 lutego.
 • Ktoś, gdzieś – główną bohaterką serialu komediowego HBO jest Sam, na pozór typowa mieszkanka stanu Kansas, która ma wrażenie, że nie pasuje do swojego rodzinnego miasteczka. W roli głównej Bridget Everett – odcinek finałowy: 28 lutego.
 • Pozłacany wiek – nowy serial HBO autorstwa Juliana Fellowesa, który opowiada o amerykańskim czasie wielki fortun – tych zdobytych i utraconych. W rolach głównych między innymi: Cynthia Nixon i Christine Baranski.
 • Superman i Lois IIdrugi sezon serialu, w którym Tyler Hoechlin wciela się w najsłynniejszego na świecie superbohatera, a Elizabeth Tulloch w najbardziej znaną dziennikarkę rodem z komiksu i razem stają twarzą w twarz z jednym z największych wyzwań – stresem, presją oraz złożonością bycia pracującymi rodzicami w dzisiejszym świecie.
 • Billions VI – szósty sezon serialu z Paulem Giamattim w roli ambitnego prokuratora, który prowadzi wojnę z wpływowym finansistą, w rolę którego wciela się Damian Lewis.
 • Młody Sheldon V – piąty sezon serialu o perypetiach dorastającego Sheldona Coopera, jednego z głównych bohaterów kultowej Teorii wielkiego podrywu.
 • Batwoman III – trzeci sezon serialu  przygodowego, którego bohaterka, aby uratować Gotham przed chaosem, przyjmuje na siebie rolę Batwoman.
 • All American IV – czwarty sezon serialu inspirowanego życiem gwiazdy NFL, Spencera Paysingera.
 • Wampiry: Dziedzictwo IV – czwarty sezon serialu o nastolatkach obdarzonych nadprzyrodzonymi zdolnościami uczniach ze szkoły Salvatore. Kontynuacja Pamiętników wampirów oraz The Originals Wampiry.

Seriale dokumentalne:

 • Morderstwa w Fall River serial dokumentalny przedstawiający sprawę z 1979 roku, kiedy to trzy młode kobiety zginęły w serii brutalnych morderstw w Fall River w stanie Massachusetts. Rzekomą winą obarczono satanistyczny kult praktykujący składanie ofiar z ludzi. Dwadzieścia lat później pojawiają się nowe dowody rzucające światło na morderstwa, które do tej pory uważane były za rozwiązane – premiera: 1 lutego (cały sezon).
ZOBACZ TEŻ  Premiery czerwca w HBO GO. Niezwykłe kontynuacje i pierwsze odsłony tego miesiąca

Źródło: informacja prasowa

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.