Luty na Netflix!

}

Data: 1 lutego 2022

a

Kategorie: Rozkład jazdy

Luty! Inaczej to ten miesiąc, w którym możecie przestać pytać o nowe odcinki Brooklyn 9-9. Ale to oczywiście nie wszystko. Zobaczcie, jakie premiery czekają na Was w nadchodzącym miesiącu na Netflix.

Oto ich lista:

 • Raising Dion sezon 2. premiera 1 lutego – Dalsze losy chłopca z supermocami i jego matki, która próbuje rozwiązać zagadkę mocy syna i utrzymać sprawę w sekrecie.
 • Mroczne pożądanie sezon 2. premiera 2 lutego – Mężatka Alma wyjeżdża na weekend, który zapewnia jej cały wachlarz emocji – rozbudza namiętność, kończy się tragedią i zmusza do zadania trudnych pytań o najbliższych.
 • Słodkie Magnolie sezon 2. premiera 4 lutego – Wieloletnie przyjaciółki Maddie, Helen i Dana Sue z miasteczka Serenity na południu USA pomagają sobie w godzeniu związków, życia rodzinnego i pracy.
 • Kim jest Anna? premiera 11 lutego – Miniserial, w którym pewna dziennikarka bada historię Anny Delvey, kobiety która przekonała nowojorską elitę, że jest niemiecką dziedziczką, aby potem okraść jej członków.
 • Miłość jest ślepa sezon 2. premiera 11 lutego – Reality show, w którym Nick i Vanessa Lachey przeprowadzają eksperyment społeczny. Samotni mężczyźni i kobiety szukają miłości i zaręczają się, zanim spotkają się twarzą w twarz.
 • Ridley Jones: Strażniczka muzeum sezon 3. premiera 15 lutego – Nowe przygody sześcioletniej, ciekawskiej Ridley Jones, która razem z mamą i babcią pilnuje muzeum nazywanego przez siebie domem. Dbanie o bezpieczeństwo wystaw wymaga wielkiej odwagi, bo gdy tylko zgasną światła, eksponaty, takie jak egipskie mumie czy dzikie słonie, ożywają! Podczas swoich przygód Ridley przekonuje się, że bycie dobrą obrończynią — i przywódczynią — wymaga dogadywania się z innymi oraz szanowania ich, niezależnie od tego, jak bardzo są inni.
 • Jeen-Yuhs: Trylogia Kanye premiera 16 lutego, nowe odcinki co tydzień – Życie supergwiazdora przeplata się z życiem filmowca w mocnym, intymnym serialu dokumentalnym o karierze Kanyego Westa, który powstawał przez ponad 20 lat.
 • Młody Wallander: Cień zabójcy premiera 17 lutego – Dalsze losy Kurta Wallandera, młodego policjanta i detektywa.
 • Z kamerą u Kardashianów sezon 9-10 premiera 17 lutego – Kolejne sezony słynnego reality show o rodzinie Kardashianów
 • Siły kosmiczne sezon 2. premiera 18 lutego – Steve Carell powraca jako generał Mark Naird, który wraz z swoim zespołem musi udowodnić swoją wartość przed nową administracją radząc sobie w międyczasie z interpersonalnymi wyzwaniami.
 • Filuś i Kubuś premiera 18 lutego – Oparty na popularnej grze komputerowej serial animowany, w którym impulsywny Filuś i jego uległy brat Kubuś co rusz pakują się w nowe kłopoty.
 • Wikingowie: Walhalla premiera 25 lutego – Sequel Wikingów. Minęło sto lat. Pojawia się nowe pokolenie legendarnych bohaterów, którzy chcą być kowalami własnego losu i zapisać się na kartach historii.
 • Brooklyn 9-9 sezon 7. premiera nie ustalona – Dalsze losy Jake’a Peralta, zdolnego, ale niezbyt dojrzałego policjanta z Brooklynu, który musi nauczyć się przestrzegać zasad i współpracować z innymi, bo tego właśnie oczekuje nowy przełożony.
ZOBACZ TEŻ  Październik 2020 – Netflix, HBO GO i TV – co nowego do obejrzenia? Lista premier

Na co czekacie najbardziej? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: Netflix

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.