Lipiec na Netflix!

}

Data: 1 lipca 2022

a

Kategorie: Rozkład jazdy

Wszyscy wiemy, co będziemy robić dziś wieczorem albo robiliśmy już od samego rana! Oczywiście oglądać finałowe odcinki Stranger Things 4. Ale potem zostaje jeszcze parę dni w miesiącu, więc zobacz zapowiedź wakacyjnych premier na Netflix.

Poza finałem Stranger Things 4, wlecą 3 sezony Turbulencji, serial Resident Evil: Remedium, który może być zaraźliwy, a pewna panda w animacji Kung Fu Panda: Smoczy rycerz pokaże nowe chwyty.

Oto lista lipcowych premier (bez Stranger Things, bo o tym to już chyba wszyscy pamietają:)):

 • Turbulencje sezon 1-3 premiera 1 lipca – Zaginiony podczas lotu samolot po kilku latach powraca. Jego pasażerowie muszą zmierzyć się z życiem, które toczyło się bez nich, i z nową, zaskakującą rzeczywistością.
 • Boo, Bitch sezon 1 premiera 8 lipca – Dwie kumpele w ostatniej klasie liceum czynią rozpaczliwe wysiłki, żeby ktoś je zauważył. Ale kiedy jedna z nich staje się duchem, musi zmienić taktykę – póki może.
 • Bardzo długa noc sezon 1 premiera 8 lipca – Uzbrojeni ludzie otaczają więzienny zakład psychiatryczny, żeby porwać osadzonego tam seryjnego mordercę – nie są jednak przygotowani na walkę, która ich czeka.
 • Resident Evil: Remedium sezon 1 premiera 14 lipca – Wiele lat po tym, jak wirus spowodował globalną katastrofę, Jade Wesker walczy z zarażonymi o przeżycie i przysięga, że policzy się z winnymi.
 • Kung Fu Panda: Smoczy rycerz sezon 1 premiera 14 lipca – Legendarny wojownik Po sprzymierza się ze znakomitym angielskim rycerzem, żeby odzyskać magiczną broń i utraconą reputację, a przy okazji uratować świat.
 • Farzar sezon 1 premiera 15 lipca – Książe Fichael mieszka w ludzkiej kolonii w świecie Ufoludów i poprzysięga uwolnić planetę od zła, ale dowiaduje się, że największym złoczyńcą jest jego tata. To animacja przeznaczona dla dorosłych.
 • Virgin River sezon 4 premiera 20 lipca – Chcąc zacząć od nowa, pogrążona w żałobie pielęgniarka przenosi się z Los Angeles do miasteczka na północy Kalifornii i jest zaskoczona tym, co i kogo tam widzi.
 • Park Jurajski: Obóz kredowy sezon 5 premiera 21 lipca – Finałowy sezon przygód szóstki obozowiczów uwięzionych na Isla Nublar, wyspie pełnej dinozaurów. Czy uda im się wreszcie wrócić do domu, a przy okazji uratować zwierzęta, które powinny być dawno wymarłe?
 • Zbuntowani sezon 2 premiera 27 lipca – Gdy Elite Way School rozpoczyna nowy semestr, znajomy wróg – tajne stowarzyszenie zwane Lożą grozi, że pokrzyżuje muzyczne plany pierwszoroczniaków.
 • Singiel w Nowym Yorku sezon 1 premiera 29 lipca – Kiedy jego wieloletni chłopak się wyprowadza, zdruzgotany nowojorski agent nieruchomości po czterdziestce musi zacząć wszystko od nowa – łącznie z randkami.
 • Detektyw Conan: Herbatka u Zero sezon 1 premiera 29 lipca – Spin-off serialu Detektyw Conan, którego bohater poza śledztwami zajmuje się też pracą dla rządu oraz pewnej podejrzanej organizacji.
ZOBACZ TEŻ  One Piece – nowi członkowie w obsadzie ekranizacji japońskiej mangi od Netflix

Źródło: Netflix/zdjęcie główne: Boo, Bitch

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.