Barwy szczęścia odc. 2562-2566 – streszczenia

}

Data: 24 stycznia 2022

a

Kategorie: Rozkład jazdy

Ciekawi co w kolejnych odcinkach serialu TVP2 Barwy szczęścia? Zapraszamy!

Odc. 2562 – Związek Dominiki i Sebastiana przechodzi kryzys. Mężczyzna po wypadku dalej nie czuje się już stuprocentowym facetem. Humor poprawia mu spotkanie z Markiem i mecz koszykówki. Damian z trudem akceptuje związek Luizy i Aro. Dziewczyna zaś wcale mu tego nie ułatwia, bowiem kradnie ojcu klucze do mieszkania Renaty, aby tam potajemnie spotkać się z ukochanym. Adrian i Dawid rozpoczynają nowy cykl 'Tester życia’. Pierwszym bohaterem ich programu zostaje Herman, jednak to Celinia robi na chłopakach największe wrażenie.

Odc. 2563 – Magda z Oliwką poszukują ubrań dla klientek. Psuje im się samochód i na pomoc wzywają Patryka. Jak się okazuje Oliwka wcale nie jest mu obojętna. Filmik z Hermanem zostaje opublikowany. Mężczyzna szybko zdobywa sławę i nowych klientów. Z kolejną wizytą do Hermana przychodzi Malwina. Jej wizyta w gabinecie Hermana nieco się przeciąga, co wzbudza zazdrość Celiny. Damian ponownie kłóci się z Luizą, która spędziła z Aro pół nocy poza domem. Nastolatka wyznaje Dominice, że tej nocy po raz pierwszy między nią a chłopakiem doszło do zbliżenia.

Odc. 2564 – Celina uczy Adriana samoobrony, ten zaś chce, aby kobieta wzięła udział w walce MMA. Pomysł ten nie podoba się Hermanowi. Kmita nachodzi Brońską. Składa kobiecie propozycję nie do odrzucenia. Tomasz chce spotkać się z mężczyzną, który zaoferował mu pomoc w nielegalnym pozyskaniu wątroby do przeszczepu. Kasia cierpi na bezsenność, ale nie chce przyjmować leków. Gdy udaje się z Ksawerym na zakupy, dostaje kolejnego ataku paniki.

Odc. 2565 – Kasia idzie na pierwsze spotkanie z terapeutą. Jej ataki paniki wynikają z traumy jakiej doznała na Sycylii. Łukasz po raz kolejny wchodzi w konflikt z kolegami z redakcji. Spotkanie pracowników Szoka kończy się kłótnią. Agata znajduje w taksówce Patryka zaproszenie na przyjęcie dla swingersów, co natychmiast postanawia z chłopakiem wyjaśnić. Dochodzi do awantury. Klara zwraca uwagę Agacie, że przesadza z zazdrością. Witek czuje się samotny, Michalina cały swój wolny czas spędza na próbach z Rymanem, który przekonuje rywalizujące o rolę Aśkę i Michalinę do bójki na scenie.

ZOBACZ TEŻ  Październik w Netflix, HBO GO i w telewizji – Wyczekiwane nowości i kontynuacje seriali

Odc. 2566 – Agata martwi się o Patryka, który nie wrócił na noc i nie ma z nim żadnego telefonicznego kontaktu. Klara chce wybrać się z Hubertem na przyjęcie dla swingersów, aby zdobyć materiały potrzebne do swojej nowej książki. Łukasz ma kłopoty w pracy, Wangel stawia mu ultimatum. Ma on zrobić wszystko, aby podnieść sprzedaż czasopisma, jeśli nie zostanie zwolniony. Ryman przestaje traktować Michalinę jako swoją ulubienicę. Dziewczyna w ramach rozluźnienia pali papierosa, którego zaproponował jej kolega z grupy.

Źródło: Świat seriali

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.