Luty na kanałach HBO!

}

Data: 1 lutego 2022

a

Kategorie: Rozkład jazdy

Jeśli lubicie oglądać kanały należące do HBO, to świetnie się składa, bo mamy dla Was wieści o planowanych premierach na luty. Zapraszamy m.in. na piąty sezon serialu Młody Sheldon czy czwarty sezon czarnej komedii Pazury. Ciekawą propozycją jest też dramat Bestia musi umrzeć.

W kolejnych tygodniach polecamy:

[premiery]

 • Młody Sheldon V, odc. 1 – piąty sezon serialu o perypetiach dorastającego Sheldona Coopera, jednego z głównych bohaterów kultowego serialu Teoria wielkiego podrywu (premiera pierwszego odcinka 5 lutego, kolejne w soboty, HBO3).
 • Pazury IV, odc. 1 – czwarty sezon czarnej komedii opowiadającej o pięciu manikiurzystkach z salonu piękności na Florydzie (premiera pierwszego odcinka 9 lutego, kolejne w środy, HBO3).
 • Bestia musi umrzeć, odc. 1 – Frances Cairnes, której sześcioletni syn zginął w wypadku samochodowym, chce odnaleźć i zabić mężczyznę, który jest jej zdaniem odpowiedzialny za śmierć chłopca (premiera pierwszego odcinka 17 lutego, kolejne w środy, HBO3).
 • Lokalne wiadomości z Pahrump, odc. 1 i 2 – sześcioodcinkowy serial dokumentalny HBO ukazuje kulisy pracy w prywatnej stacji telewizyjnej w małym pustynnym miasteczku Pahrump w stanie Nevada, przedstawiając zespół barwnych osobowości, które stoją zarówno przed, jak i za kamerami (premiera dwóch pierwszych odcinków 17 lutego, kolejne w czwartki, HBO).

[kontynuacje & finałowe odcinki]

 • Pozłacany wiek – serial HBO opowiadający o amerykańskim wieku pozłacanym, który był okresem ogromnych przemian gospodarczych i idących za nimi konfliktów, tworzących się między tymi, którzy woleli stare, sprawdzone podejściem a zwolennikami zupełnie nowych (kontynuacja, HBO).
 • Euforia II – drugi sezon nagradzanego serialu HBO; 17-letnia Rue musi odnaleźć nadzieję, balansując jednocześnie między presją wywoływaną przez miłość, stratę i uzależnienie (kontynuacja, HBO).
 • Prawi Gemstonowie II – w drugim sezonie serialu HBO rodzina prawych Gemstonów musi zmierzyć się z zagrożeniem ze strony dawnych i obecnych znajomych, którzy chcą zniszczyć ich imperium (kontynuacja, HBO).
 • Gomorra V – finałowy sezon jednego z najlepszych europejskich seriali kryminalnych, który opowiada o tajemnicach neapolitańskiej mafii (kontynuacja, HBO).
 • Ktoś, gdzieś – główną bohaterką serialu komediowego HBO jest na pozór typowa mieszkanka stanu Kansas, która ma wrażenie, że nie pasuje do swojego rodzinnego miasteczka (kontynuacja, HBO).
 • Dzika republika – po tragicznym incydencie, do którego doszło podczas programu resocjalizacji, grupa młodocianych przestępców szuka schronienia w wysokich Alpach (kontynuacja, HBO3).
 • Wielka II – w drugim sezonie Katarzyna przejmuje rosyjski tron, ale szybko się przekonuje, że detronizacja męża to dopiero początek. Teraz musi zmierzyć się z realiami „wyzwolenia” kraju, który nie chce być wolny (kontynuacja, HBO3).
 • Doom Patrol III – trzeci sezon czerpiącego garściami z komiksów serialu przedstawiającego perypetie nietypowej grupy superbohaterów – Doom Patrol (kontynuacja, HBO).
 • Angela Black – uwięziona w małżeństwie kobieta zdaje się akceptować swój los. Jednak wszystko się zmienia, kiedy pewnego dnia kontaktuje się z nią prywatny detektyw, który obnaża przed nią kilka przerażających prawd dotyczących jej agresywnego męża (premiera finałowego odcinka 10 lutego, HBO3).
 • Temple II – drugi sezon serialu z Markiem Strongiem w roli lekarza po przejściach, który postanawia stworzyć w podziemiach Londynu niecodzienną klinikę dla przestępców, nielegalnych imigrantów i rozmaitych dziwaków (premiera finałowego odcinka 16 lutego, HBO3).
 • Love Life II – drugi sezon serialowej antologii, która daje świeże spojrzenie na drogę od pierwszej miłości do tej ostatniej. Tym razem śledzimy losy Marcusa, który kończy wieloletni związek z kobietą, która wydawała mu się być jedyną (premiera finałowego odcinka 25 lutego, HBO3).
ZOBACZ TEŻ  Wrzesień na Netflix!

Źródło: informacja prasowa

2022 / HBO / luty

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.