Lipiec na kanałach HBO!

}

Data: 1 lipca 2022

a

Kategorie: Rozkład jazdy

Lipcowa ramówka stacji telewizyjnych należących do HBO zapowiada się dość ciekawie. Na widzów czekają trzy nowości, a także liczne kontynuacje największych serialowych hitów. Szczegóły poniżej.

Seriale w lipcu:

[premiery]

 • Jak feniks, odc. 1 – dokument podąża za aktorką i aktywistką Evan Rachel Wood, która wykorzystuje swoje doświadczenie ofiary przemocy domowej, aby wymierzyć sprawiedliwość, leczyć rany i odzyskać prawo do swojej historii (premiera 7 lipca, HBO).
 • Nieuchwytny pilot, odc. 1 –  historia Gary’ego Betznera, przykładnego ojca, szanowanego członka lokalnej społeczności, który nie tylko sfingował własną śmierć, zmienił nazwisko i został zwerbowany przez CIA, ale był także osobą, która ujawniła aferę Iran Contras z udziałem Reagana (premiera 7 lipca, HBO).
 • Cisza, odc.1 – detektyw, reporter i żona polityka zostają wciągnięci w handel nieletnimi ludźmi w Europie Wschodniej. Odkrywają sieć, która w niewygodny sposób powiązana jest z najwyższymi szczeblami władzy (premiera 24 lipca, HBO3).

[kontynuacje & finałowe odcinki]

 • Irma Vep – amerykańska gwiazda filmowa przyjeżdża do Francji, żeby wcielić się w rolę Irmy Vep we współczesnej adaptacji klasyka francuskiego kina niemego Les Vampires. Aktorka zaczyna za bardzo utożsamiać się ze swoja bohaterką. Alicia Vikander w roli głównej (odcinek finałowy, 25 lipca, HBO).
 • Billions VI – Szósty sezon serialu z Paulem Giamattim w roli ambitnego prokuratora, który prowadzi wojnę z wpływowym finansistą (odcinek finałowy, 29 lipca, HBO).
 • Westworld IV – serial HBO, który jest mroczną odyseją o narodzinach sztucznej świadomości i ewolucji grzechu powraca z czwartym sezonem (kontynuacja, HBO).
 • Młody Sheldon V – piąty sezon serialu o perypetiach dorastającego Sheldona Coopera, jednego z głównych bohaterów kultowego serialu Teoria wielkiego podrywu (kontynuacja, HBO3).
 • Lepsze życie V – piąty i ostatni rozdział serialu koncentruje się na przyszłości niekonwencjonalnej i autentycznej bohaterki, Sam Fox. Kobieta jest tak oddana swojemu życiu jako pracująca aktorka i samotna matka trójki dzieci, że niewiele zostaje dla niej samej (kontynuacja, HBO3).
 • Kung Fu – Nicky, Amerykanka pochodzenia chińskiego, wyrusza w podróż do odosobnionego klasztoru w Chinach. Po powrocie odkrywa, że jej rodzinne miasto zostało opanowane przez przestępczość i korupcję. Nicky wykorzystuje sztuki walki, aby chronić swoją społeczność (kontynuacja, HBO3).
 • Genialna przyjaciółka III – trzeci sezon serialu opartego na cyklu powieści Eleny Ferrante przedstawiającego historię trwającej sześćdziesiąt lat przyjaźni między dwoma kobietami. W tym sezonie Elena i Lila są już dorosłymi kobietami, które próbują nawigować po nieznanych wodach lat 70-tych (premiera 21 czerwca, HBO).
 • Pępek świata – Zwariowany serial komediowy, którego bohaterami są członkowie przeciętnej amerykańskiej rodziny. Państwo Heckowie i ich dzieci borykają się z przyziemnymi problemami – takimi, jakie mają miliony ludzi na całym świecie (kontynuacja, HBO3).
 • All American IV – czwarty sezon serialu inspirowanego życiem gwiazdy NFL, Spencera Paysingera. Produkcja przedstawia historię zawodnika, który ze szkolnego zespołu trafia do drużyny futbolowej z Beverly Hills, a tym samym do nowego świata pełnego wyzwań oraz możliwości (kontynuacja, HBO3).
 • Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem IX – John Oliver, jedna z najzabawniejszych osobowości telewizyjnych, prezentuje w programie swój własny punkt widzenia na wiele społecznych, politycznych i egzystencjalnych kwestii (kontynuacja, HBO3).
 • Wampiry: Dziedzictwo IV – czwarty sezon serialu o nastolatkach obdarzonych nadprzyrodzonymi zdolnościami uczniach ze szkoły Salvatore. Kontynuacja hitowych Pamiętników wampirów oraz The Originals (kontynuacja, HBO).
 • Snowfall V – pity sezon serialu obyczajowego opowiadającego o narkotykowej epidemii, która paraliżowała życie Los Angeles w latach osiemdziesiątych i miała ogromny wpływ na kulturę miasta (kontynuacja, HBO3).
ZOBACZ TEŻ  Najciekawsze serialowe premiery – jesień 2018

Źródło: informacja prasowa/zdjęcie główne: Irma Vep

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.