Czerwiec na Epic Drama!

}

Data: 28 maja 2021

a

Kategorie: Rozkład jazdy

W pierwszy letni miesiąc Epic Drama zaprasza swoich widzów na kontynuację serialu Biała księżniczka. Będą także dwie premiery.

W czerwcu szczególnej uwadze polecamy premierę serialu Zagadki kryminalne nowej panny Fisherwe wtorek 1 czerwca o 21:30 będącego kontynuacją uwielbianej przez widzów serii Zagadki kryminalne panny Fisher.

Oto śledztwa w wielkim stylu! Twórcy Zagadek kryminalnych panny Fisher przedstawiają nam nową, współczesną pannę Fisher: ucieleśnienie stylu, uroku i zamiłowania do przygody. Jest rok 1964. Słynna ciotka, której Peregrine Fisher nigdy nie poznała, zaginęła na terenie Papui-Nowej Gwinei. Teraz nowa panna Fisher musi udowodnić, że jest na tyle błyskotliwa, by stać się światowej klasy prywatnym detektywem. Dotąd Peregrine nie miała w życiu określonego celu i imała się wielu mało satysfakcjonujących prac — teraz los sprawił, że ma okazję zacząć wszystko od nowa. Produkcja składa się z ośmiu godzinnych odcinków.

buffalo
fot. epic drama

Zapraszamy ponadto na premierę serii Operacja Buffalow czwartek 17 czerwca o 21:30. Serial inspirowany prawdziwymi wydarzeniami rzuca światło na kontrowersyjny okres we współczesnej historii Australii: brytyjskie testy nuklearne z lat 50. w odludnej Australii Południowej. Major Leo Carmichael ma za zadanie zaprojektować i nadzorować wieże do prób atomowych w Maralinga. Odpowiada tylko przed swoim dowódcą, generałem Crankfordem, który zdecydowanie nie nadaje się do tego zadania. Prawdziwym wyzwaniem dla Leo jest jednak spotkanie z meteorolog Evą Lloyd-George, która została przysłana do Maralinga przez MI6, aby znaleźć źródło wycieku danych. Tymczasem generał Crankford zmusza Leo do wspólnej wyprawy na pustynię w poszukiwaniu Aborygenów — mimo że według oficjalnej wersji rządu nie mieszkają oni na tym obszarze. W szczytowym okresie zimnej wojny ludzka lojalność była nieustannie wystawiana na próbę: to nie były dobre czasy, by sobie ufać. Produkcja składa się z sześciu godzinnych odcinków.

biala
fot. epic drama

Kontynuowana będzie Biała księżniczkaod środy 2 czerwca o 21:30. Jej fabuła opiera się na powieści Philippy Gregory o tym samym tytule, będącej częścią serii książek The Cousin’s War (Wojna kuzynów). Anglia pozornie jest zjednoczona przez małżeństwo księżniczki Elżbiety z Yorku i króla Henryka VII – ale małżonków dzieli wiele, zarówno na płaszczyźnie osobistej, jak w kwestiach politycznych. Rozdźwięk między nimi grozi ponownym rozdarciem królestwa. Krążą plotki, że dawno zaginiony brat Elżbiety, książę Ryszard, żyje i planuje objąć tron, zmuszając Lizzie do dokonania wyjątkowo trudnego wyboru między mężem z rodu Tudorów a chłopcem, który może być jej krewnym i prawowitym królem z rodu Yorków. To opowieść o władzy, rodzinie, miłości i zdradzie, ukazująca jeden z najbardziej burzliwych okresów w historii Wielkiej Brytanii z punktu widzenia kobiet toczących nieustanną walkę o angielski tron.

ZOBACZ TEŻ  Nowości HBO GO marzec 2019 - co nas czeka

W ramach cyklu Lato z kryminałem od 7 czerwca zapraszamy na spotkania z najlepszymi detektywami z seriali Endeavour: Sprawy młodego Morsa, Sprawy Frankie Drake, Zagadki kryminalne panny Fisher oraz Detektyw Murdoch.

Źródło: informacja prasowa za Epic Drama

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.