Marzec miesiącem wielkich powrotów! Sprawdź, jakie nowości pojawią się na FOX i FOX Comedy

}

Data: 2 marca 2022

a

Kategorie: Rozkład jazdy

W marcu widzów FOX czeka spotkanie z doskonale znanymi i lubianymi bohaterami. O jakim serialu mowa? Między innymi o premierowym CSI: Vegas, w którym pojawią się postacie znane z wcześniejszych odsłon serialowego świata detektywów z Las Vegas. W marcu z nowymi odcinkami powróci również 18. sezon serialu Grey’s Anatomy: Chirurdzy, w którym lekarzy ze szpitala Grey Sloan czeka powrót do popandemicznej rzeczywistości. Jak zawsze nie zabraknie emocji i poważnych medycznych przypadków! Na FOX Comedy premierowo będzie można oglądać Genialną Morgane i jej próby rozwikłania zarówno policyjnych śledztw, jak i prywatnych zagadek.

csi

Kultowa seria CSI powraca! W obliczu zagrożenia, które może doprowadzić do upadku Laboratorium Kryminalistycznego, genialny zespół śledczych musi powitać starych przyjaciół i wykorzystać nowe techniki, aby służyć sprawiedliwości w mieście grzechu.

CSI: Vegas to nowa odsłona serialu CSI i jednocześnie powrót do jej pierwotnego formatu. W najnowszej części ponownie pojawią się William Petersen jako Gil Grissom i Jorja Fox jako Sara Sidle, wcielając się w role z wcześniejszych serii CSI. Paula Newsome, Matt Lauria, Mel Rodriguez i Mandeep Dhillon wcielą się natomiast w nowe postacie. Gościnnie pojawią się także Wallace Langham jako David Hodges i Paul Guilfoyle jako Jim Brass.

Co wydarzy się w najnowszej odsłonie CSI: Vegas? Tego widzowie dowiedzą się już 14 marca o godzinie 21:05 na kanale FOX. Powtórki odcinków w każdy wtorek o 22:55, soboty o 11:00 i niedziele o 13:45. Serial składa się z godzinnych odcinków.

frey

Grey’s Anatomy: Chirurdzy – 18. sezon medycznego serialu, który zyskał miliony fanów na świecie, powraca z drugą częścią. Kiedy Seattle świętuje powrót miasta do życia po pandemii, lekarze mają ręce pełne pracy. Sale operacyjne będą tętnić życiem, a cały zespół jest w gotowości do działania.

Jakie będą kolejne medyczne przypadki, z którymi będą musieli się zmierzyć lekarze szpitala Grey Sloan? Premierowy odcinek drugiej części 18. sezonu już w środę 2 marca o 21:05, a kolejne w każdą środę na kanale FOX. Dla tych, którzy nie mogą oglądać w środy, FOX przygotował powtórki – w soboty o 18:20. Sezon 18B składa się z 22 godzinnych odcinków.

morgane

W marcu Genialna Morgane zawita na kanał FOX Comedy. 38-letnia Morgane Alvaro (Audrey Fleurot) urodziła się z wysokim potencjałem intelektualnym. Samotna matka trójki dzieci, które mają dwóch różnych ojców, jest obdarzona talentem intelektualnym, ale nieprzystosowana społecznie. Jedyną osobą, z którą Morgane dobrze się dogaduje, jest jej 75-letni sąsiad Henri (Rufus Magloire), z którym nawiązała bliską więź. Ze względu na trudności w utrzymaniu pracy dłużej niż kilka miesięcy, zajmuje się dorywczymi zleceniami. Pewnej nocy, gdy Morgane sprząta posterunek policji w Lille, dostrzega akta śledztwa, które natychmiast uruchamiają jej mentalny radar. Dzięki poprawkom, jakie nanosi w aktach, policjanci są bliżej znalezienia podejrzanych. Po przesłuchaniu i przetestowaniu jej metody, policja postanawia dołączyć Morgane do zespołu, by pomogła im wyśledzić i złapać najbardziej przebiegłych przestępców…

ZOBACZ TEŻ  Amerykańskie seriale o tematyce prawniczej

Jak potoczą się losy Morgane i jej bliskich? Czy odnajdzie się w nowej zawodowej roli i czy uda jej się rozwiązać szereg zagadek? Odpowiedź już 5 marca o godzinie 17:50 na kanale FOX Comedy. Powtórki przygód Morgane będzie można oglądać w niedziele o 13:50. Sezon 10 składa się z 8 godzinnych odcinków.

Źródło: FOX

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.