Barwy szczęścia odc. 2557-2561 – streszczenia

}

Data: 17 stycznia 2022

a

Kategorie: Rozkład jazdy

Ciekawi co w nowych odcinkach serialu Barwy szczęścia? Czy Kępski wyjdzie cało z choroby?

Odc. 2557 – Iwona chce oddać część swojej wątroby Kępskiemu. Jednak, aby uzyskać na to zgodę musi być jego żoną. Michalina rozpoczyna współpracę z Rymanem. Witek i Olga ją wspierają. Szybko jednak dziewczyna odkrywa, że jej idol jest zupełnie inny niż go sobie wyobrażała, a próba sztuki zakrawa o mobbing. Aleks i Ewa z pomocą Alicji przeprowadzają wywiad z panem Wacławikiem dla Szoku. Okazuje się, że mężczyzna jest szanowanym grafikiem.

Odc. 2558 – Damian chce, aby Dominika przyjęła Luizę do Feel Good. Ma to ograniczyć jej spotkania z Aro, a i przyjaciółka mężczyzny będzie miała oko na dziewczynę. Przed lokalem zaś dochodzi do nieprzyjemnego incydentu. Ktoś przebrany za lisa oblewa klientów farbą. Okazuje się, że poszkodowani to hodowcy norek. Grzelakowie są dumni z Aleksa, kiedy ukazuje się jego artykuł. Chłopiec prosi rodziców o przygarnięcie psa pana Wacławika. W życiu Kępskiego zjawia się Grażyna, jego dawna licealna miłość, która mówi Iwonie, że Tomasz ma nastoletniego syna, z którym nigdy nie utrzymywał kontaktu.

Odc. 2559 – Tomek chce odzyskać Iwonę. Jest także zły na matkę, która uważa, że część wątroby powinien oddać mu jego syn Wiktor. Kępski z czasem jednak postanawia porozmawiać z chłopakiem. Oliwka zdaje ważny egzamin, jest jednak zawiedziona brakiem wsparcia ze strony Kajtka. Madzia pomaga Jowicie w wyborze stroju na przyjęcie winiarzy. Dominika namawia Damiana, aby postarał się mniej ingerować w życie Luizy. W Feel Good pojawia się policjant, który oskarża Luizę o współudział w niedawnej napaści na klientów lokalu.

Odc. 2560 – Damian ciągle martwi się o córkę, która nadal spotyka się ze starszym od siebie Aro. Gdy nastolatka nie wraca na noc, zawiadamia policję. Oliwka nie jest zadowolona ze znajomości Kajtka i Lily. Gdy do hotelu zagląda Patryk, dziewczyna postanawia spędzić z nim trochę czasu, aby wywołać u Kajtka zazdrość. Iwona godzi się z Kępskim i zwierza mu się ze swoich tajemnic z przeszłości. W tym czasie rodzice mężczyzny wpadają na pomysł jak pomóc choremu synowi.

ZOBACZ TEŻ  Wrzesień na Epic Drama!

Odc. 2561 – Oliwka dalej nie może dogadać się z Kajtkiem, który znajduje na jej profilu w mediach społecznościowych zdjęcie z Patrykiem. Trafia na nie także Agata. Dominika chce zorganizować spotkanie Damiana z Luizą i Aro. Herman zostaje napadnięty na ulicy. Świadkami zdarzenia są Adrian i Dawid, którzy ruszają w pościg za napastnikiem.

Źródło: Świat seriali

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.