Programy reality show Netflix – zobacz najlepsze propozycje

j

Autor: Redakcja

}

Data: 13 sierpnia 2020

Sekrety, skandale, romanse, popularność programów reality show Netflix wciąż rośnie, a widzowie zdają się pragnąć więcej. Mimo tego, że jesteśmy w stanie poznać ich kulisy, znaleźć precyzyjnie pisane scenariusze i tak zachwycamy się „prawdziwością” przedstawionych zdarzeń. Problemy innych, pozwalają, chociaż na trochę, odetchnąć od codziennego życia.  Idealne, do obejrzenia jednego odcinka w piątkowy wieczoru z przyjaciółmi, lub do niedzielnego, całosezonowego maratonu, bez wychodzenia z łóżka.

Programy kulinarne Netflix

7891272.6
źródło: Netflix

Nailed it!

W każdym odcinku troje cukierników-amatorów stara się odwzorować wykonane przed profesjonalistów desery. Zadanie to wcale nie jest takie łatwe, jakim może się wydawać. Nagrodą jest wysoka nagroda pieniężna i trofeum „nailed it”. Każdy z odcinków trwa około 35 minut i zapewnia niesamowitą rozrywkę. Różnorodna trójka jurorów  zdecydowanie zachęca do obejrzenia wszystkich czterech serii.  Serial został w tym roku nominowany do nagrody Emmy.

original

Top Chef

Jeden z najbardziej znanych programów o tematyce kulinarnej, dostępnych na Netflixie. Szefowie kuchni rywalizują między sobą w różnorodnych zadaniach. Oceniani są przez nieustępliwych sędziów. Program rozpoczyna od dwunastu do dziewiętnastu uczestników, jednak w każdym odcinku, jeden z nich odpada. Podczas eliminacji pada charakterystyczne zdanie: „ spakuj noże i odejdź”. Serial ten stał się na tyle popularny, że doczekał się adaptacji, w aż w 12 krajach. W tym roku nominowany został do nagród Emmy

2966 series
Źródło: Netflix

Obłędne pyszności

Serial przenosi nas do magicznej krainy pyszności. Dosłownie i w przenośni. Uczestnicy rywalizują ze sobą o złote jabłko, starając się przygotować najsmaczniejsze, najbardziej niezwykłe dania, jakie można sobie wyobrazić. Nie czuć w nim takiego ducha rywalizacji jak w innych programach kulinarnych. Program jest idealny dla ludzi, lubiących oglądać kuchenne reality show, bez niepotrzebnego stresu i napięcia bijącego z ekranu.

aaaabzqqkz7 8uudujguzdxmo 9q6ws1nhvk7jhmvfxbin5t4vmtl c8majqg5vbg14yiii
Źródło: Netflix

Restauracje na krawędzi

Restaurator Nick Liberato, szef kuchni Dennis Prescott i dekoratorka wnętrz Karin Bohn, podróżują po świecie, pomagając podupadłym restauracją. Zajmują się całkowitą ich renowacją, od wystroju, aż po serwowane dania. Każdy z lokali znajduje się w cudownej lokacji z niesamowitymi widokami. Jest to zdecydowanie największą zaletą tego programu.

Programy przyrodnicze Netflix

aaaabsxy9t u5nwpxjr6g aury1elianskla2gdadrklnzaqlohk4uj3rrlt1lrhsl2mzwcjz6bz ldmqdpkyuuzyv59lcjiezff7nlagftnrqvzfq0lmn5rbcqdocin6g
Źródło: Netflix

Podróże z Zackiem Effronem

Wydany w tym roku program, śledzi Zacka Effrona oraz Darina Oriena w podróży dookoła świata. Podróż ta, jednak nie polega jedynie na pokazywaniu pięknych widoków. Dwaj mężczyźni w swojej podróży, przede wszystkim, skupiają się na ekologii. Zostają poruszane poważne tematy w przyjemnej odsłonie.

7922597.6
Źródło: Netflix

Wojna kwiatów

Ten reality show, ostatnimi czasy podbijał serca użytkowników Netflixa. Serial swoim działaniem przypomina wszystkie tego typu konkurencję, od Bake off, aż po Project runway, jednak tym razem, konkurować ze sobą będą kompozycje kwiatowe. Udział w tym biorą floryści, projektanci ogrodów, a nawet rzeźbiarze. Ma dopiero jeden, ośmioodcinkowy, sezon, idealny do sobotniego maratonu.

Źródło : Netflix

Battlefish

Na wodach Oregonu nieustannie toczą się walki o zysk, a momentami nawet i o życie. Połów niesamowicie cennego, tuńczyka białego jest zadaniem znacznie trudniejszym, niż może się wydawać. Przygoda zaczyna się wraz z rozpoczęciem sezonu, wtedy to zaczynamy śledzić załogę kutra o imieniu Judy S.

ZOBACZ TEŻ  Najlepsze seriale plażowe - ścisła czołówka

Programy modowe Netflix

mv5bzda2nzk0ogmtzgm4ns00mwq3lthizjutmmy4yzkwymmymwjkxkeyxkfqcgdeqxvyndkyntizndu@. v1 uy1200 cr8506301200 al
Źródło:Netflix

RuPaul drag race

Jak sam tytuł wskazuje, gospodarzem oraz głównym jurorem jest legendarna już dragqueen RuPaul. Serial ma na celu wyłonienie najzdolniejszej, najbardziej utalentowanej dragqueen i nagrodzenie jej, nie tylko nagrodami rzeczowymi czy pieniężnymi, ale przede wszystkim tytułem „America Next Drag Superstar”. Program ten był wielokrotnie nagradzany nagrodami Emmy.  Jest to obowiązkowa pozycja dla fanów Drag, mody czy po prostu starodawnej rywalizacji.

queer eye public domain k6gu
Źródło:Netflix

Porady różowej brygady

Już po raz piąty mieliśmy okazję spotkać się z naszą ulubioną brygadą! Bobby Berk, Karamo Brown, Tan France, Antoni Porowski oraz Johnatan Van Ness tworzą niezastąpioną  queer drużynę. Cała piątka podróżuje po Atlancie, pomagając zaniedbanym Amerykanom. Zmiany zachodzą nie tylko w wyglądzie uczestników, ale także w ich diecie czy mieszkaniu. Serial ten, kilkukrotnie nagradzany był nagrodami Emmy.

magicy makijazu 300 427
Źródło: Netflix

Magicy makijażu

Makijażyści-amatorzy rywalizować ze sobą będą o szansę, w trudnej do przebicia się branży kosmetycznej. Zadania, które dostaną będą niezwykłe, wielobarwne i niesamowicie skomplikowane. Który z uczestników zdobędzie szansę na zabłyśnięciu w ukochanej branży?

stylisci hollywood 300 427
Źródło: Netflix

Styliści hollywod

Jason Bolden i Adair Curtis to uosobienie określenia power couple. Małżeństwo prowadzi JSN studio. Zajmujące się nie tylko wystrojem wnętrz, ale także stylizacją największych gwiazd Hollywood.

Programy randkowe (i ślubne) Netflix

aaaabbfzglpe7dqq17sipv9qspzqtwhzkzqu8nsh op14xlofispz22k1 bntupwbvf n1kk7vih1qwgmv38efiorpbm2hlicwsegq2piu60y264kx4mx4k2kvrsnux5mw8x1e0jsdmgxzoykq6gy 6 vrng4g7rhgo 1
Źródło: Netflix

Miłość jest ślepa

Jest to jeden z nowszych reality show dostępnych na Netflixie. Grupa młodych, bo dwudziesto lub trzydziesto letnich kobiet i mężczyzn wiedzionych tytułowym przysłowiem bierze udział w eksperymencie, jakim jest znalezienie drugiej połówki, bez wcześniejszego jej spotkania. Rozmowa możliwa jest tylko wtedy, kiedy ma się 100% pewność, na nie zobaczenie drugiej osoby. Czy możliwa jest miłość bez spotkania twarzą w twarz?

aaaabebv7mjhxxxzpdjytwticx0aiaag95avvrqnupc3kj5pxlcpmjw2uqmzpinyefpdpnc8rdlqb69qs5223dfggrce
Źródło: Netlix

To hot to handle

Jest to telewizyjny program randkowy w najprostszym, tych słów znaczeniu. Uczestnicy mają tylko jedno zadanie: nie ulec pokusie. Zostawieni na rajskim wybrzeżu, pośród atrakcyjnych współuczestników muszą wytrzymać bez seksu długie dni. Nagrodą jest aż 100 tys dolarów. Jak się okazuje, abstynencja wcale nie jest taka łatwa.

piec pierwszych randek 300 427 1
Źródło: Netflic

Pięć pierwszych randek

Śledzimy grupkę singli, po raz pierwszy, umawiających się na randki w ciemno. Każdy z nich ma przed sobą pięć spotkać z nieznajomymi. Dużą częścią serialu jest różnorodność. Uczestnicy programu są w różnym wieku, od dwudziestolatków po ludzi w podeszłym wieku, pochodzą z różnych środowisk oraz kultur, mają różne preferencję seksualne. Momentami zabawny, momentami wzruszający, idealny do obejrzenia bez większych zobowiązań.

mv5bmwmymjy1ztgtzgi5oc00mtm0lwjlyjktzjdkzjy3ymm1y2njxkeyxkfqcgdeqxvymteymjm2ndc2. v1 1
źródło:Netflix

Powiedz tak

Osiem par zgadza się, by ich ślub zaplanowany został przed trzech specjalistów tej dziecinie. Wszystko jest jednak tajemnicą, para nie ma pojęcia, czego może się spodziewać, natomiast specjaliści mają jedynie tydzień na zaplanowanie wszystkiego. Podczas oglądania będzie miało się świadomość, że gdzieś już się to widziało. I będzie to prawda. Nie jest to koncepcja oryginalna, ale nigdy za taką nie pozowała. Piękne suknie, lokacje i jedzenia zachęcają do oglądania, bo w końcu. kto nie lubi wesel?

ZOBACZ TEŻ  TOP 16: seriale animowane dla dorosłych, czyli najlepsze zabawne, ironiczne, bezpośrednie produkcje

Klasyki Reality Show Netflix

7751059.3 1
źródło: filmweb

Aukcja w ciemno

Nigdy nie wiadomo co skrywają w sobie opuszczone, wystawione na sprzedaż magazyny. Zawartość może być warta kilka tysięcy, lub zaledwie kilka dolarów. Właśnie ta niewiadoma przyciąga najwięcej chętnych na licytacje. W dwudziestominutowych odcinkach doświadczamy całej gamy emocji, poprzez napięcie przed zakupem, po radość lub rozczarowanie po odkryciu zawartości.

maxresdefault 2
źródło: materiały promocyjne

Z kamerą u Kardashianów

O tym programie słyszał chyba każdy. Nawet jeśli nigdy nie obejrzałeś ani jednego odcinka, żadnego reality show i tak na pewno znasz nazwisko Kardashian. Program śledzi rodzinę Kardashianów oraz ich codzienne otoczenie. Życie rodziny przepełnione jest modą, sesjami zdjęciowymi i kolejnymi seks skandalami.

7747885.3 1
źródło: filmweb

Żony Beverly Hills

Kolejny serial, który przeszedł już do klasyków. Niewiele osób, może pochwalić się stwierdzeniem, że nigdy o nim nie słyszał. Stąd właśnie pochodzi mem kobiety krzyczącej na kota, który w 2019 roku obiegł cały Internet. Całość skupia się zarówno na życiu prywatnym jak i profesjonalnym grupki kobiet. Całość dzieje się oczywiście w Californii, w Beverly Hills

Zyskujące popularność

7918534.3
źróło: Netflix

The circle

Uczestnicy zamknięci są w swoich pokojach, bez możliwości spotkania się, twarzą w twarz. Porozumiewają się jedynie za pomocą „the circle”, jednak nie wszyscy są tymi, za kogo się podają.

aaaabapqa5uwag28f
źródło: Netflix

Seksowne mamy

Bogate Australijki przygotowują się do przyjścia na świat ich pierworodnych. Każdy odcinek pełen jest przepychu, a każda przedstawiona osoba przekonana jest o swojej wyższości. Serial wciąga nas w świat australijskich elit. Dostajemy rozmowy o dzieciach i matczynych trudach z przeprowadzane z kieliszkiem szampana w ręku.

ludzie z malych domkow 300 427

Ludzie z małych domków

Jak mówi sam zwiastun „Moda na małe domki podbiła Amerykę”. John Weisbarth oraz Zack Giffin, starają się pomóc amerykańskim rodzinom, ze stojącymi przed nimi niezwykłymi wyzwaniami, budując dla nich idealne, małe domy. Każdy z domków jest specjalnie dopasowany do indywidualnych potrzeb uczestników programu. Serial zachwyca pięknymi i przemyślanymi wnętrzami.

Inne popularne reality show Netflix

We własnej skórze przed i po

Miłość w spektrum

The toys that made us

Paranormalne doświadczenia

Szpital Lenox Hill

Dziewczyny za kratami

Magik wśród ludzi

Ilu ludzi tyle opinii, stwierdzenie to działa również w przypadku reality shows Netflix. Nie ma chyba typu programów telewizyjnych, który budziłby w ludziach aż tak skrajne emocje. Jedni je kochają, inni nienawidzą. Jedno pozostaje niezmienne, popularność reality show rośnie z każdym rokiem.

Jakie są wasze ulubione reality show?

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

1 komentarz

  1. Rafał

    Ja ostatnio oglądam „selfie po polsku”, mocny film dla ludzi, którzy maja dystans do życia. Uśmiejecie się po pachy, choć od razy mówię to nie film dla każdego.

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze