Marvel: seriale 2021

j
}

Data: 10 maja 2021

Fani produkcji Marvela mogą w tym roku odetchnąć z ulgą, ponieważ po 18 miesiącach nieplanowanej przerwy spowodowanej pandemią, Marvel Cinematic Universe wraca z listą pełną nowości. Marvel Studio było zmuszone opóźnić swoje filmy i seriale przez przymusowe zamknięcie produkcji (oraz kin) związane z koronawirusem. A więc przed Wami Marvel: seriale 2021. 

WandaVision

Nowy rok rozpoczęliśmy pod znakiem nowego serialu WandaVision, który swoją premierę miał 15 stycznia, na platformie Disney+. W tej produkcji ponownie widzimy na ekranie Elizabeth Olsen i Paul Bettany, którzy wcielają się w głównych bohaterów. Potężna moc Wandy pozwala jej stworzyć z miasta Westview, swoją fikcyjną przystań. Przenosi się tam razem z Visionem, gdzie próbują założyć rodzinę i żyć tak, jak w serialach komediowych. Dalsze ich losy nie są już tak cudowne, wychodzi prawda o tym, że Wanda kontroluje mieszkańców miasteczka oraz że tak naprawdę jej mąż nie żyje.  

wandavision sitcom e1606232381422

The Falcon and The Winter Soldier 

19 marca, swoją premierę na Disney+ miał kolejny serial Marvela, opowiadający historię Falcona i Zimowego Żołnierza. Anthony Mackie i Sebastian Stan wcielają się ponownie w tytułowych bohaterów po to, aby walczyć z anarchistyczną grupą znaną jako Flag-Smashers. W międzyczasie rząd USA promuje nowego Kapitana Amerykę, z którym nasi bohaterzy nie do końca potrafią się zaprzyjaźnić.  

marvel falcon winter soldier tv series disney

Loki

Na fanów Lokiego czeka dobra wiadomość. Już 11 czerwca będziemy mogli obejrzeć cały serial poświęcony właśnie temu bohaterowi. Będzie on dotyczył momentu, w którym Loki użył Kamienia Kosmicznego. 

loki tom hoddleston

What if…? 

W drugiej połowie 2021 r. możemy spodziewać się pierwszego serialu animowanego od Marvela. Jak sam tytuł wskazuje, będą to jednorazowe historie, które pokażą nam “co by było, gdyby”, np. któryś z Avengersów postąpił inaczej.  

whatif

Hawkeye 

Pod koniec 2021 r. na ekran powróci Jeremy Renner, jako Clint Barton. Wcieli się on w nauczyciela, który pokaże Kate Bishop (Hailee Steinfeld), jak zostać nowym Hawkeye’m. W produkcji nie zabraknie również polskiego elementu – jednym z czarnych charakterów będzie pochodzący z Polski Kazimierz Kazimierczak, którego zagra irlandzki aktor Fra Fee. Do widzów dochodzą również pogłoski, że Piotr Adamczyk, ma być jednym z aktorów grających w serialu, natomiast sam aktor nie potwierdza ani nie dementuje tych plotek. 

ZOBACZ TEŻ  WandaVision – w lipcu powraca na plan
marvel: seriale

Marvel: seriale 2021 – Podsumowanie

Powyższa lista to tylko namiastka tego, co Marvel dla nasz przygotował na ten rok. Ze względu na charakter naszego portalu, nie opisywaliśmy filmów, które również będą miały swoją premierę. Są wśród nich takie tytuły jak: “Czarna Wdowa”, “The Eternals” czy też “Spider-man 3”.  

A Wy, której produkcji Marvela nie możecie się najbardziej doczekać?  

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Izabela Pięta

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, która na magisterce postanowiła zagłębić się w tajniki szeroko rozumianego Internetu. Aktualnie studiuje Zarządzanie: e-commerce i analityka internetowa. Czas wolny spędzam na świeżym powietrzu, czytając książki lub oglądając seriale. Gustuję w kryminałach oraz w reportażach i poezji. Na serialowym dzielę się swoimi przemyśleniami i uwagami oraz rozwijam swoje umiejętności pisarskie.