Czerwiec w serwisie Canal+ online!

}

Data: 6 czerwca 2022

a

Kategorie: Rozkład jazdy

W tym letnim miesiącu doczekamy się serialowej kontynuacji kultowego filmu, a także drugiego sezonu chilijskiego serialu Sfora. Co jeszcze dla swoich widzów przygotował serwis Canal+? Sprawdźcie.

PURPUROWE RZEKI

rzeki
fot. canal+

Trzeci sezon serialowego thrillera o parze francuskich policjantów rozpracowujących kolejne tajemnicze zbrodnie. Para policjantów, którzy sprawdzili się w wyjaśnianiu najdziwniejszych, pełnych mroku spraw powraca w ośmiu kolejnych odcinkach opowiadających o czterech tajemniczych śledztwach.

Od 2018 r. śledzimy na telewizyjnych ekranach przygody detektywa Pierre Niemansa (Olivier Marchal), ale sam tytuł Purpurowe rzeki jest z nami znacznie dłużej. Ten serial to kontynuacja z jednego z największych francuskich hitów kultury popularnej – książki i filmu Purpurowe rzeki. Powieść napisał Jean-Christophe Grande, film z Jeanem Reno był wielkim hitem ponad 20 lat temu. Historia doczekała się sequela a teraz po latach śledztwa detektywa Niemansa świetnie odnalazły się w formule serialu, w czym duża zasługa Marchala, który zastąpił w tej roli Jeana Reno. Nad całością wciąż czuwa Jean-Christophe Grande, a sprawy nad którymi trudzi się detektyw Niemans i jego młodsza partnerka Camille Delauney (w tej roli Erika Sainte) wywołują ciarki na plecach.

Premierowe odcinki w środy od 1.06 o godz. 21:00 w CANAL+ PREMIUM oraz następnego dnia w serwisie CANAL+ online.

WESTWALL – SPISEK

westwall
fot. canal+

Młoda niemiecka policjantka Julia zakochuje się w koledze z pracy. Z wielkim zdziwieniem odkrywa (po wspólnej nocy), że ten ma na plecach wytatuowaną swastykę. Nick co prawda zapewnia jej, że zerwał ze starym życiem, ale czy można mu zaufać? Bliscy odradzają jej tą znajomość, a sama Julia powoli zaczyna odkrywać coraz mroczniejsze tajemnice. Okazuje się, że w policji, a także Biurze Ochrony Konstytucji działa spora grupa prawicowych ekstremistów. Czy Julia będzie w stanie powstrzymać potężną konspirację?

W głównej roli, w tym sześcioodcinkowym thrillerze sensacyjnym zagrała Emma Bading. Obok niej na ekranie zobaczymy Jannika Schumanna, Jeanette Hain, Davida Schuttera i Devida Striesowa.

ZOBACZ TEŻ  ''The Office PL 2'' – nowi bohaterowie w zespole ''Kropliczanki''

Premierowe odcinki w środy od 1.06 o godz. 20:10 w ALE KINO+ oraz następnego dnia w serwisie CANAL+ online.

SFORA

sfora
fot. canal+

Znany z pierwszego sezonu tercet chilijskich policjantek wraca by zająć się nowymi śledztwami. Wracają także do spraw, które wciąż wydają im się nie do końca wyjaśnione. Ich zaangażowanie i bezkompromisowość znowu zostaną wystawione na próby, gdy przyjdzie im się zmierzyć m.in. ze sprawą martwego nastolatka znalezionego na plaży.

Chilijski serial Sfora okazał się sukcesem na całym świecie, a wypracowana w nim ciekawa formuła łącząca elementy kina policyjnego, filmu obyczajowego o młodzieży i thrillera o spiskach została sprawnie kontynuowana i rozwinięta w nowym sezonie. Fabuła wciąż odważnie pokazuje zarówno obyczaje dzisiejszych nastolatków, jak i szowinistyczny świat władzy w którym wiele uchodzi na sucho.

W kolejnych ośmiu odcinkach wracają na ekran m.in. Antonia Zegers, Maria Gracia Omegna czy Daniela Vega, a do obsady dołącza Marcela Salinas.

Premierowe odcinki w niedziele od 5.06 o godz. 20:10 w ALE KINO+ oraz następnego dnia w serwisie CANAL+ online.

NOWE ŻYCIE

Seriale medyczne to wciąż jeden z najpopularniejszych gatunków telewizyjnych. By odnieść sukces, należy stworzyć ciekawych, oryginalnych, charyzmatycznych bohaterów i niebanalne środowisko ich pracy. Z pewnością udało się to twórcom Nowego życia. Nic zatem dziwnego, że wyprodukowano drugi sezon opowieści o doktorze Bashu i jego pracy w szpitalu w Toronto.

Dr Bashir „Bash” Hamed pochodzi z Syrii, a teraz w Kanadzie skutecznie odbudowuje swoją medyczną karierę. Jego doświadczenia z objętą wojną ojczyzny nie raz przydają się podczas dyżurów na oddziale pogotowia, a pracowitość i pasja powoli pozwalają zbudować sobie relacje w szpitalu i nie tylko. Nowy sezon to kolejne wyzwania, które zaczynają się od spotkania z kobietą, którą znał przed laty. To wyzwoli mnóstwo wspomnień, nie tylko dobrych…

W roli głównej możemy oglądać Hamzę Haq, aktora nazwanego przez Hollywood Reporter jedną ze wschodzących gwiazd kanadyjskiego kina, który po wielu mniejszych rolach w filmach i serialach tu korzysta z szansy na większą kreację. Towarzyszą mu m.in. Josh Hannah, Jim Watson i Ayisha Issa.

ZOBACZ TEŻ  Kwietniowe nowości w HBO Max

Premierowe odcinki we wtorki od 14.06 o godz. 20:00 w CANAL+ SERIALE oraz następnego dnia w serwisie CANAL+ online.

Źródło: Canal+ online

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.