Czerwiec na Netflix!

}

Data: 31 maja 2022

a

Kategorie: Rozkład jazdy

Cześć, czerwiec! Jakie premiery nam przynosisz? Polski serial Królowa, prosto z Południowej Korei Dom z papieru: Korea oraz ponowne spotkania z Peaky Blinders oraz bohaterami The Umbrella Academy. Zobacz pełną zapowiedź nadchodzących seriali na Netflix.

Oto lista serialowych premier:

  • Rząd: Królestwo, władza i chwała premiera 2 czerwca – Kariera ministra spraw zagranicznych Birgitte Nyborg jest zagrożona, gdy spór o ropę naftową na Grenlandii zaczyna przekształcać się w kryzys międzynarodowy.
  • Matka idealna premiera 3 czerwca – Przekonana o niewinności swojej oskarżonej o morderstwo córki matka odkrywa niepokojącą prawdę. Nie ma już pewności, kto tak naprawdę jest ofiarą, a kto sprawcą.
  • Peaky Blinders sezon 6 premiera 10 czerwca – Dalsze losy Tommy’ego Shelby, dowódcy gangu działającego w Birmingham w 1919 roku.
  • Pierwsze zabójstwo premiera 10 czerwca – Dla nastoletnich Juelitte i Calliope miłość to nie lada problem – jedna jest wampirzycą, druga na wampiry poluje. Obie są także gotowe na swoje pierwsze zabójstwo.
  • Miłość i anarchia sezon 2 premiera 16 czerwca – Zamężna konsultantka i młody informatyk podejmują flirt sprzeczny z normami społecznymi i zaczynają zupełnie inaczej postrzegać swoje dotychczasowe życie.
  • The Umbrella Academy sezon 3 premiera 22 czerwca – Dalsze losy rodzeństwa superbohaterów walczących ze złem. Czy uda im się na nowo zjednoczyć?
  • Królowa premiera 23 czerwca – Ceniony paryski krawiec i drag queen po kilkudziesięciu latach wraca do rodzinnego miasteczka w Polsce, by pomóc dawno niewidzianej córce.
  • Człowiek kontra pszczoła premiera 24 czerwca – Opiekujący się luksusowym domem nieporadny Trevor próbuje pokonać sprytną pszczołę, ale jedynym efektem tej walki są coraz większe zniszczenia. W głównej roli Rowan Atkinson.
  • Dom z papieru: Korea premiera 24 czerwca – Koreańska wersja hiszpańskiego hitu. Złodzieje zajmują mennicę zjednoczonej Korei i biorą zakładników. Policja musi powstrzymać zarówno bezpośrednich sprawców, jak i nieuchwytnego przywódcę grupy.
  • Angry Birds: Letnie szaleństwo sezon 2 premiera 24 czerwca – Tych szalonych ptaków w wersji animowanej chyba nikomu przedstawiać nie musimy 🙂
ZOBACZ TEŻ  Najlepsze seriale kryminalne - 25 propozycji

Źródło: Netflix

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.