Filmy familijne – coś dla dzieci i dorosłych

}

Data: 9 lipca 2020

a

Kategorie: Publikacje

Filmy familijne od lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Tego typu produkcje przyciągają przed telewizory całe rodziny. Dzięki nim zarówno dzieci, jak i dorośli mogą świetnie się bawić oraz wspólnie spędzać czas. 

„Zwierzogród” – animacja dla każdego

Zwierzogród to wyjątkowe miasto, które zamieszkują różnego gatunku zwierzęta żyjące razem w zgodzie. Pewnego dnia przyjeżdża do niego królica  Judy Hops, która rozpoczyna pracę na posterunku policji. Niestety nie jest tak zadowolona jak jeszcze przed kilkoma dniami, ponieważ nie otrzymuje ciekawych zadań w pracy, a dodatkowo na jej drodze staje chytry lis Nick Bajer. Pewnego dnia oboje wpadają w kłopoty i to właśnie Nick pomaga w rozwiązaniu kryminalnej zagadki. „Zwierzogród” to świetnie zrealizowany film familijny, pełen ciekawych zwrotów akcji oraz  śmiesznych momentów. Produkcję można obejrzeć na https://hbogo.pl/kids

„W głowie się nie mieści” – film z podejściem psychologicznym

„W głowie się nie mieści” to niezwykła animacja, w której widzowie przenoszą się do wnętrza głowy dziecka, gdzie odkrywają różne emocje. Co ciekawe, produkcja była nawet polecana studentom psychologii, ponieważ przedstawia pięć podstawowych emocji wymienionych przez badacza Paula Ekmana. W filmie „W głowie się nie mieści” są one spersonifikowane, każda z nich ma specyficzny charakter oraz prezentuje inne postawy wobec świata. Wszystkie starają się zrobić wszystko, aby do życia 11-letniej Riley wprowadzić porządek. Zdecydowanym atutem produkcji jest inteligentny humor, a także wiele śmiesznych momentów. W  tej produkcji każdy znajdzie coś dla siebie, bez względu na wiek.

„Toy Story 4” – najnowsza część kultowej animacji 

„Toy Story 4” to kolejna część znanej i lubianej serii filmów animowanych dla dzieci. Najnowsza produkcja jest wyjątkowa, ponieważ pojawia się w niej zupełnie nowa postać: plastikowy widelec Sztuciek. Chudy zamiast koncentrować się na sobie czy pozostałych przyjaciołach, postanawia za wszelką cenę pomóc Bonnie i dba o Sztućka. Niestety pewnego dnia Chudy i Sztuciek podczas wycieczki gubią się w małym miasteczku i muszą odnaleźć Bonnie oraz jej rodziców. W międzyczasie odkrywają sklep z antykami, w którym Chudy spotyka znajomą z dawnych lat. Zabawna, pełna zwrotów akcji historia zaskakuje powrotem postaci znanej z pierwszej części serii oraz niesamowitym zakończeniem. „Toy Story 4” jest filmem dla wszystkich, zarówno młodszych, jak i starszych dzieci, a także dla rodziców – dla części z nich produkcja ta może być podróżą sentymentalną do lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku, kiedy powstała pierwsza część tej kultowej animacji. „Toy Story 4” to animacja godna polecenia ze względu na świetną historię, doskonały dubbing i ciekawe zakończenie. 

ZOBACZ TEŻ  Netflix, Netflix, pokaż rogi, dam ci widzów tłum mnogi

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *