Seriale animowane dla dzieci – TOP 5

j

Autor: Redakcja

}

Data: 9 czerwca 2021

a

Kategorie: Seriale animowane

Czy mamy tutaj fanów seriali animowanych dla dzieci? Serwisy streamingowe nieustannie zalewają nas coraz to nowszymi produkcjami i w związku z tym postanowiliśmy przygotować krótki przegląd najlepszych seriali animowanych dla najmłodszych widzów. Jesteście ciekawi, co znajdzie się w naszym zestawieniu? Zostańcie z nami!

Scooby-Doo

Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie zaczęli naszego przeglądu topowych seriali animowanych dla dzieci od prawdziwej klasyki! Czy jest tutaj ktoś, kto nie śledził przygód ulubionego serialowego psa i grupy jego przyjaciół? Po dziś dzień Scooby-Doo jest uznawany za świetną produkcję, po którą sięgają również dorośli. Tchórzliwy pies na tropie przestępców podbił serca widzów na całym świecie. Razem z Kudłatym stworzył świetny duet. Emocji i wielu wrażeń z pewnością tutaj nie zabraknie!

Świat według Ludwiczka

Jaki ojciec, taki syn! W tym przypadku może niekoniecznie… Świat według Ludwiczka to produkcja emitowana od 1995 roku! Tytułowy Ludwiczek to członek wielodzietnej rodziny, który uczy się być porządnym człowiekiem, jednocześnie mierząc się z problemami okresu dojrzewania. Niewątpliwie jest to jedna z tych produkcji, które pokochały dzieciaki na całym świecie… i dorośli. Zabawna, a niekiedy smutna! Ludwiczek i jego ojciec Andy jeszcze nie raz was zaskoczą!

Laboratorium Dextera

Tytułowego Dextera – młodego geniusza, który w swoim pokoju stworzył nowoczesne laboratorium, nikomu przedstawiać chyba nie musimy… Wbrew pozorom o jego eksperymentach wie tylko jego siostra Dee Dee, która psuje wszystko, co napotka na drodze! Pełna absurdów, a zarazem śmiesznych scen pozycja to prawdziwy must-watch.

SpongeBob Kanciastoporty

Gąbka morska w kanciastych portkach i miasteczko Bikini Dolne? Brzmi niewiarygodnie, nieprawdaż? Kto, by pomyślał, że SpongeBob Kanciastoporty doczeka się aż 13. sezonów? Wraz z każdym kolejnym widzowie otrzymują niezapomnianą dawkę przygód gąbki i jej przyjaciół! Pełen optymizmu SpongeBob doskonale wie, jak… wpakować się w kłopoty! Razem z Patrykiem rozgwiazdą, Skalmarem ośmiornicą, wiewiórką Sandy i Krusty krabem zapewnią wam ubaw po pachy!

ZOBACZ TEŻ  Cowboy Bebop od Netflixa – recenzja adaptacji kultowego anime

Kacze opowieści

Sknerus McKwacz oraz siostrzeńcy uwielbianego przez widzów Kaczora Donalda tworzą duet (nie)doskonały! Kąpiele w sejfie wypełnionym aż po brzegi złotem to ulubione zajęcie Sknerusa McKwacza. Razem z dorastającymi kaczorkami udaje się na poszukiwanie skarbów… Czy nieziemsko bogaty wujek polubi chłopców? Zobaczcie sami!

To już koniec naszego przeglądu topowych seriali animowanych dla dzieci. Wakacje to bowiem idealny czas na nadrabianie ulubionych seriali! Mamy nadzieję, że nieco ułatwiliśmy wam sprawę…

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze