W garniturach, to amerykański serial z gatunku prawniczy komediodramat, o oryginalnym tytule “Suits”. Jego twórcą jest Aaron Korsch, a emitowany był przez stację USA Network od 23 czerwca 20211 do 25 września 2019 roku. Serial składa się z 9 sezonów, z czego każdy odcinek trwa około 40 min. W Polsce był emitowany przez takie stacje jak: TVN 7, TVP 1, Canal+, Canal+ Film i Fox Polska. Serial jest dostępny również na platformie Netflix oraz Amazon Prime Video Polska.

W garniturach przedstawia historię pracujących w renomowanej kancelarii Pearson Hardman, prawników, którzy, aby dostać tę posadę musieli przede wszystkim ukończyć studia na Harvardzie. Główny bohater, Mike Ross jest wyjątkiem od reguły, ponieważ udaje mu się dostać pracę dzięki swojej fotograficznej pamięci. Musi natomiast ukrywać przed wszystkimi fakt, że nie ukończył studiów, aby nie stracić tej posady.

W główną rolę błyskotliwego prawnika bez wykształcenia wcielił się Patrick J. Adams, natomiast Gabriel Macht, przybrał postać najlepszego prawnika na Manhattanie. Wśród obsady znajdziemy również takie nazwiska jak: Rick Hoffman, Meghan Markle, Gina Torres oraz Sarah Rafferty. O prawniczy charakter serialu zadbali scenarzyści, którzy postawili na minimalizm, estetykę i realia biurowców z Nowego Jorku.

Suits został pozytywnie odebrany przez widzów. Doczekał się również czterech nominacji: dwie z People’s Choice oraz po jednej z Amerykańskiej Gildii Aktorów Filmowych i Two Cents TV.