Wrzesień w AMC!

}

Data: 1 września 2021

a

Kategorie: Rozkład jazdy

Wrześniowe wieczory spędźcie wraz z AMC. Stacja przygotowała coś dla fanów strasznych opowieści. Zawiedzeni nie będą także fani post-apokaliptycznych klimatów.

2 września o godzinie 22:00 zadebiutuje animowany odcinek specjalny 2. sezonu serialu Creepshow. To serialowa antologia oparta na klasycznej komedii grozy z 1982 roku, która dostarczy zarówno dreszczyku emocji jak i świetnej zabawy. Słynny komiks zostaje ożywiony w krótkich historiach przedstawiających wszystko, co straszne i przerażające – od morderstw poprzez przeróżne potwory i monstra do niewytłumaczalnych i nadprzyrodzonych zjawisk. Nigdy nie wiadomo, co się czai na kolejnej stronie…

Poznamy dalsze przygody pewnego kaznodziei z serialu Preacher. Obecnie trwa emisja 2 sezonu. Nowy odcinek pojawia się co poniedziałek o 22:00. Finał sezonu 13 września. Kiedy Jesse Custer, małomiasteczkowy kaznodzieja z kryminalną przeszłością, uświadamia sobie, że Bóg opuścił Niebo, postanawia go odnaleźć. W podróży towarzyszy mu Tulip, jego prawdziwa miłość o niestabilnej naturze, oraz najlepszy przyjaciel Cassidy, 119-letni irlandzki wampir. Trafiają do Nowego Orleanu, gdzie muszą unikać lokalnych gangsterów i niebezpiecznych tajnych agentów w białych garniturach. Nie mogą też dać się złapać Świętemu od Morderców, niepowstrzymanemu i zabójczemu kowbojowi z Piekła. Preacher to absurdalnie zakręcona, pełna akcji i dreszczyku jazda bez trzymanki. Serial oparty jest na kultowej serii komiksów o tej samej nazwie.

Z okazji nadchodzącej premiery 7. sezonu serialu Fear the Walking Dead stacja AMC postanowiła przypomnieć fanom produkcji wydarzenia z poprzedniej serii. Od poniedziałku 20 września nastąpi emisja po cztery odcinki 6. sezonu Fear the Walking Dead. Przed telewizorami zasiądźcie o 22:00.

6. sezon Fear the Walking Dead odkrywa, co stało się z pozoru niemającą racji bytu rodziną zjednoczoną przez misję niesienia pomocy innym. Po tym, jak zostali rozdzieleni przez Virginię (Colby Minifie) i jej Pionierów, grupa jest rozproszona między oddalone od siebie osady. Ostatnia wiadomość Morgana (Lennie James) na końcu 5. sezonu wzywała bohaterów do tego, by „po prostu żyli” – 6. sezon pokazuje, co to przesłanie oznacza dla każdej z osób. Niektórzy uznają stabilizację i możliwości czekające wewnątrz społeczności Virginii za intrygujące, inni pogrążą się w mroku, a pozostali zdecydują się walczyć przeciwko okolicznościom, które zostały im narzucone. Życie za murami utworzonymi przez Virginię wystawi każdego z nich na inną próbę oraz zmusi do zdefiniowania kim są w tym nowym świecie.

ZOBACZ TEŻ  Nowości HBO GO marzec 2019 - co nas czeka

Źródło: informacja prasowa

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.