Wrzesień na Epic Drama!

}

Data: 1 września 2021

a

Kategorie: Rozkład jazdy

We wrześniu Epic Drama szczególnej uwadze poleca premierę 2. sezonu serialu wojennego W cieniu. Zaprasza także na kontynuację serialu Projekt Manhattan.

W cieniu zadebiutuje 30 września o godzinie 21:30. Drugi sezon składa się z ośmiu godzinnych odcinków. 1956 to niespokojny rok zarówno w Finlandii, jak i na całym świecie. Fiński prezydent Urho Kekkonen rozpoczyna swoją pierwszą kadencję w dniu, w którym kraj ogarnia strajk generalny. Przywódca „Pięści”, Yrjö Ylitalo, musi zapewnić prezydenta, że on i jego grupa są gotowi do działania i niezbędni do utrzymania Kekkonena u władzy. Powoli jednak agenci zaczynają sobie zdawać sprawę z niebezpieczeństwa, w jakim wkrótce znajdą się oni sami i cała Finlandia. Po protestach w Polsce i na Węgrzech do powstania przygotowują się mieszkańcy wschodniej Karelii w Rosji. Tajna organizacja pod nazwą Bracia Gniewu szkoli swoje oddziały i z finansową pomocą CIA kupuje znaczącą ilość broni na międzynarodowym rynku. Helena w końcu dowiaduje się, jaki los spotkał jej matkę, ale czy będzie w stanie zapobiec wybuchowi krwawej bitwy na wschodniej granicy Finlandii?

Kontynuowany jest serial Projekt: Manhattan, który również należy do wojennego gatunku. Drugi sezon składa się z dziesięciu godzinnych odcinków. Jego emisja od 2 września o godzinie 22:20. Serial ukazuje fabularyzowaną wersję wydarzeń, które doprowadziły do powstania pierwszej bomby atomowej w Los Alamos w Nowym Meksyku. Poznajemy genialnych, ale niedoskonałych naukowców i ich rodziny, które próbują jakoś funkcjonować w świecie tajemnic i sekretów przenikających każdy aspekt ich codziennego życia. W drugiej serii śledzimy dalsze losy bohaterów pracujących nad stworzeniem bomby. Zamknięci w najbardziej tajnym ośrodku na świecie naukowcy rezygnują z wolności i narażają zdrowie, by zakończyć jedną wojnę — i rozpocząć kolejną. Szpiedzy i klimat powszechnej paranoi zagrażają projektowi, a na horyzoncie czai się już zimna wojna…

Epic Drama zaprasza także na cykl Weekendowy maraton morderstw. Oto trzech największych detektywów: Murdoch, Marple i Morse. To różni ludzie z różnych epok, ale łączy ich misja walki z przestępczością i przemożna chęć wsadzenia przestępców za kratki. W weekend 11/12 września spotkamy się z Morsem. Z panną Marple będziemy rozwiązywać zagadki kryminalne w weekend 18/19 września, a Murdocha zostawimy sobie na weekend 25/26 września.

ZOBACZ TEŻ  Sierpień w HBO GO – nowe seriale i kontynuacje

Źródło: informacja prasowa

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.