Lipiec na Netflix!

}

Data: 1 lipca 2021

a

Kategorie: Rozkład jazdy

Poznajcie premiery jakie na miesiąc lipiec przygotował dla Was Netflix.

Książęta premiera 1 lipca. – młody szwedzki książę trafia do szkoły z internatem, aby nabrać ogłady i poznać normalne życie. Początkowo niezbyt zadowolony, z czasem odnajduje się w nowej rzeczywistości. Kiedy jednak wskutek nieoczekiwanych zdarzeń, staje się kolejną osobą do szwedzkiego tronu, będzie musiał wybrać co jest dla niego ważniejsze.

Rojst’97 premiera 7 lipca serial  rozpoczyna się podczas „powodzi stulecia”, która nawiedziła południowy zachód Polski latem 1997 roku. W mieście pękają wały i nieokiełznany żywioł zalewa część miasta oraz las na Grontach. Woda odsłania przy tym zakopane w lesie ludzkie szczątki oraz ciało nastoletniego chłopca, który uznany zostaje za przypadkową ofiarę powodzi. Te dwa, tylko pozornie niezwiązane ze sobą, wydarzenia odkrywają serię tajemnic w mieście.

Resident Evil: Wieczny mrok premiera 8 lipca – poznamy losy dwóch postaci doskonale znanych fanom uniwersum – Claire Redfield i Leona S. Kennedy.

Biohakerzy sezon 2. premiera 9 lipca – pewna studentka rozpoczyna naukę medycyny na świetnym niemieckim uniwersytecie. Robi to, aby ujawnić spisek i ustalić, co łączy jej rodzinną tragedię z genialną profesor biologii.

Atypowy sezon 4. premiera 9 lipca – finałowy sezon serialu opowiadającego o losach Sama, dorastającego chłopca z autyzmem.

Virgin River sezon 3. premiera 9 lipca – Mel Monroe i jej bliscy powracają, aby na nowo zmierzyć się z różnymi problemami – śmiercią, pożarem, kłótniami o prawo do opieki i rozstaniami.

Ridley Jones: Strażniczka muzeum premiera 13 lipca – animacja dla dzieci. Ciekawska Ridley i jej przyjaciele strzegą eksponatów Muzeum Historii Naturalnej i wielkiego sekretu tego miejsca – nocą bowiem wszystko tam ożywa.

The Good Doctor sezon 1-3 premiera 13 lipca – losy młodego uzdolnionego lekarza z autyzmem, który otrzymuje pracę na oddziale chirurgii prestiżowego szpitala.

ZOBACZ TEŻ  TOP 5: Seriale, które powstały na podstawie filmu

Jeszcze nigdy… sezon 2. premiera 15 lipca – losy młodej pochodzącej z Indii dziewczyny, która stara się odnaleźć w amerykańskiej szkole.

Beastars sezon 2. premiera 15 lipca – anime. W świecie, w którym różne gatunki zwierząt muszą żyć obok siebie, w łagodnym wilku budzą się pragnienia drapieżcy, a w jego szkole dochodzi do morderstwa.

W garniturach sezon 9. premiera 17 lipca – losy Mike’a znanego prawnika i pracownika prestiżowej kancelarii, który skrywa niewygodny sekret – nie ukończył studiów prawniczych.

Sky Rojo sezon 2. premiera 23 lipca – ścigane przez Romea, Moisésa i Christiana, Coral, Wendy i Gina walczą o swoją wolność. Nie poddają się mimo, że ich ucieczka z każdą sekundą staje się coraz trudniejsza. Dziewczyny są zjednoczone bardziej niż kiedykolwiek, a lojalność ich prześladowców względem siebie jest wystawiona na próbę.

Outer Banks sezon 2. premiera 30 lipca – nastoletni John B i troje jego przyjaciół postanawiają znaleźć legendarny skarb powiązany ze zniknięciem ojca nastolatka.

Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko) sezon 3. data premiery nie ustalona – aby odzyskać dziewczynę nastoletni nerd zaczyna sprzedawać online ecstasy ze swojej sypialni i zostaje jednym z największych dilerów w Europie.

Źródło: Netflix

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.