Kwiecień na Netflix!

}

Data: 1 kwietnia 2022

a

Kategorie: Rozkład jazdy

Kwiecień, czyli tak zwany okres przejściowy pomiędzy kocem a krótkim rękawkiem. Co się w nim wydarzy?

Po raz szósty zadzwonimy do Saula, pożegnamy rodzinę z Ozark, a przywitamy dawną znajomą Nadię z Russian Doll, damy się ponieść emocjom w kolejnym sezonie Szkoły dla elity czy Zachowamy spokój z Magdaleną Boczarska i Leszkiem Lichotą w nowej polskiej produkcji opartej na książce Harlana Cobena.

Sprawdźcie, jakie premiery Netflix czekają na was w tym miesiącu:

 • Zachowaj spokój – młody chłopak znika wkrótce po śmierci kolegi. Życie zamożnych mieszkańców warszawskiego osiedla komplikuje się, a na jaw wychodzą tajemnice i kłamstwa. Data premiery zostanie dopiero ustalona.
 • Szkoła dla elity sezon 5 premiera 8 kwietnia – dalsze losy uczniów elitarnej szkoły. Poznamy skutki fatalnej noworocznej imprezy, której świadkami byliśmy w finale czwartej serii. Pewne trofeum miało zostać wręczone najlepszemu uczniowi w klasie, stało się jednak narzędziem zbrodni.
 • W celi premiera 12 kwietnia – w tym cudownie szyderczym serialu komediowym Laura Willis, kiedyś organizatorka eventów, teraz naczelnik więzienia, dokumentuje uroki życia za kratkami.
 • Anatomia skandalu miniserial premiera 15 kwietnia – wygodne życie żony wpływowego polityka zbacza z torów, kiedy na jaw wychodzi skandaliczna tajemnica i jej mąż zostaje oskarżony o szokujące przestępstwo.
 • Pacific Rim: The Black sezon 2 premiera 19 kwietnia – gdy kaiju pustoszą Australię, rodzeństwo za sterami jaegera poszukuje rodziców, napotykając po drodze nowe stworzenia, podejrzanych ludzi i przypadkowych sojuszników.
 • Zadzwoń do Saula sezon 6 część 1 premiera 20 kwietnia – dalsza część opowieści o podrzędnym prawniku Jimmym McGillu i jego przemianie w niekonwencjonalnego adwokata Saula Goodmana.
 • Russian Doll sezon 2 premiera 20 kwietnia – dalsze losy kobiety, która utknęła w czasowym portalu.
 • Selling Sunset sezon 5 premiera 22 kwietnia – reality show o elitarnych agentach nieruchomości z Oppenheim Group, którzy sprzedają luksusowe posiadłości zamożnym klientom z Los Angeles.
 • Heartstopper premiera 22 kwietnia – w tym serialu o dorastaniu Charlie i Nick odkrywają, że być może łączy ich coś więcej niż tylko nietypowa przyjaźń.
 • Ozark sezon 4 część 2 premiera 29 kwietnia – finałowe odcinki ukazujące końcowe losy rodziny Byrde.
 • Grace i Frankie sezon 7 premiera 29 kwietnia – finałowe odcinki ukazujące dalsze losy Grace i Frankie, które na emeryturze dowiedziały się, że ich mężowie są zakochanymi w sobie gejami.
ZOBACZ TEŻ  Układanka – zwiastun nowego thrillera Netflix opartego o powieść Karin Slaughter

Źródło: Netflix

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.