Rok 2021 w polskim show-biznesie — najważniejsze wydarzenie minionych 12 miesięcy!

}

Data: 5 stycznia 2022

a

Kategorie: Inne

Rok 2021 był burzliwym rokiem dla wielu celebrytów. Przyniósł on zarówno wiele rozstań, jak i nowych związków oraz liczne skandale i niemałe zaskoczenia. Co działo się przez ostatnie 12 miesięcy, które wiadomości najbardziej zszokowały fanów i jakie największe zmiany w polskim show-biznesie przyniósł stary rok?

Zaręczyny Krzysztofa Ibisza 

Ta wiadomość zszokowała niejedną osobę: znany dziennikarz Krzysztof Ibisz ożenił się po raz trzeci! Wybranką prezentera okazała się Joanna Kudzbalska — uczestniczka drugiej edycji programu Top Model, a obecnie modelka i lekarka. Para bardzo długo utrzymywała swój związek w tajemnicy, ale prawda wyszła na jaw, gdy w social mediach opublikowali zdjęcia z egzotycznych wakacji. Choć na żadnej z fotografii nie byli razem, fani domyślili się, że są na wakacjach we dwoje. 1 stycznia 2021 roku Joanna opublikowała na Instagramie zdjęcie pierścionka zaręczynowego. W październiku tego samego roku para stanęła na ślubnym kobiercu. 

Rozstanie Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego 

W 2021 w polskim show-biznesie nie brakowało miłości i nowych związków, ale nie zabrakło też głośnych rozstań. Jednym z nich był rozpad związku podróżniczki Martyny Wojciechowskiej i dziennikarza Przemka Kossakowskiego. Para wzięła ślub jesienią 2020, ale już wiosną 2021 do mediów wyciekła informacja o ich rozstaniu, którą celebryci potwierdzili za pomocą social mediów. Okazało się, że dziennikarz wyprowadził się od podróżniczki zaledwie trzy miesiące po sakramentalnym “tak”. 

Porody znanych celebrytek 

Rok 2021 okazał się też rokiem porodów wśród znanych celebrytek. Młodymi mamami zostały między innymi: Agnieszka Włodarczyk, Klaudia Halejcio, Ida Nowakowska, Aleksandra Szwed, Anna Starmach, Agnieszka Kaczorowska, Kasia Tusk, Anna Dereszowska, Sylwia Przybysz i Agnieszka Hyży. Z tego powodu zarówno media, jak social media przez cały rok pełne były radosnych nowin, relacji z baby shower i zdjęć małych pociech znanych osób. W 2022 roku ciężko będzie pobić rekord celebryckich porodów…

ZOBACZ TEŻ  Najpiękniejsze filmowe śluby

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *