Czy warto obejrzeć Dziewczyny z Dubaju cały film?

}

Data: 25 marca 2022

a

Kategorie: Inne

Już na samym wstępie możemy się domyślić, że dla dziewczyn, które wyjechały do Dubaju, nie było szans na przygodę życia, tylko były skazane na klasyczną ciężką pracę. Historia ta oparta na faktach i pełnym reportażu, pod tym samym tytułem, jest co prawda nie tylko prawdziwa ale i również, nieco satyryczna.

O subtelności piosenki raperskiej można dowiedzieć się wiele (opisując modelki dubajskie zbyt brutalnie). Te dziewczyny chciały po prostu zabawy. Dostały jej jednak nadmiar, a doznania i kilka zimnych oddechów zła na swoich skroniach sprawiły, że nie będą chciały tam ponownie wyjechać z reżyserką, czyli znaną nam już Marią Sadowską, a także Dodą Rabczewską – piosenkarką i wokalistką popu, główną wykonawczynią „Dziewczyn z Dubaju”.

Gdy chwilę przed premierą Pan Emil Stępień chciał dosłownie odebrać tytułowe dziewczyny od produkcji, największe ponętne kobiety i część mediów stanęły po stronie budżetu tego filmu. Doda nawet do końca dopięła swego i wciąż miała wpływ na ostateczny kształt produkcji. Mogłoby się też wydawać, że nie powinno tak być, ale z biegiem czasu widzimy, że dobrze, że się to tak skończyło.

Dobrze też dla tego zrodzonego w mękach filmu z tego względu, że okazał się on nie tak tragiczny, jak zapowiadano na początku przed premierą. Zresztą po seansie łapie recenzenta niejako wstyd, wszak wiedział, że znana nam już Sadowska ma wysokie kompetencje. Tym bardziej w tworzeniu koherentnych filmów, a jakoś tym razem w nie zwątpił.

Osobiście uważamy, że zdecydowanie warto dać wodze fantazji i rozpocząć oglądanie dziewczyny z Dubaju cały film. Ma to związek z tym, że należy osobiście wyrażać własne zdanie związane z internetowymi produkcjami polskiego kina.

Czy można obejrzeć ten film na CDA?

Aktualnie serwis Cyfrowych Dóbr Analitycznych (w skrócie CDA) pozwala obejrzeć wiele produkcji legalnie i bez ukrytych kosztów. Aby jednak dowiedzieć się jak jest z Dziewczynami z Dubaju, musimy sprawdzić kilka kwestii.

ZOBACZ TEŻ  T-shirt męski – ponadczasowe wzory i kolory, które posłużą Ci przez lata

Pierwszą jest to czy jest to film tegoroczny i w dystrybucji pozwalającej na darmowe obejrzenie.

Druga kwestia to wybór VOD na podstawie upodobań i dostępnych w sieci treści.

Czyli podsumowując: da się obejrzeć Dziewczyny z Dubaju CDA na stronie onlinecda.pl i jest to w pełni legalne, ponieważ zostajemy przekierowani do legalnego serwisu pośredniczącego w treściach cyfrowych, takich jak filmy lub nawet seriale online.

Wszystkie inne strony wielokrotnie unikają dostępności i publikacji ze względu na prawa autorskie. W przypadku tej witryny nie ma mowy o jakiekolwiek niedogodności tym bardziej, że serwis jest dostępny od wielu lat i widzowie nigdy nie narzekali na to informacje o tym, gdzie mogli oglądać różne tytuły.
Jest to zdecydowanie istotna okazja dla wszystkich poszukiwaczy naprawdę ciekawych tytułów związanych z akcją jaka się dzieje.

I choć oceny na niektórych portalach są słabe, to przeciętny widz może całkowicie inaczej ocenić Dziewczyny z Dubaju. Co jest zrozumiałe, bo widzimy oceny skrajnie niskie ale i też skrajnie wysokie. Nawet te najwyższe okazują się nie być tak wiarygodne.

Recenzja filmów i seriali z CDA HD

Polskie serwisy kinowe są na swój sposób bardzo podobne do angielskiego rynku filmowego. Wynika to z historii i okoliczności politycznych obu krajów. Polskie kino i recenzje filmowe zaczęły się od fali filmów dokumentalnych, które opowiadały o życiu po obu stronach granicy, najpierw z wyjątkowej perspektywy, a potem coraz bardziej ogólnoinformacyjnej.

Oprócz opowiadania historii o wydarzeniach w Polsce, polskie kina zaczęły malować je w optymistycznym tonie, dzięki czemu łatwiej było uwierzyć, że nie tylko Polska, ale wszystkie państwa zdolne są do produkcji i recenzji świetnych filmów. Dlatego też to właśnie serwis CDA HD jest tak popularny w ostatnim czasie bo recenzuje najnowsze produkcje nawet z 2022 roku.

Zachęcamy do pozostawienia komentarza oraz sprawdzenia naszych innych produkcji ponieważ są zdecydowanie najlepszymi w całym Internecie.

ZOBACZ TEŻ  8 najlepszych seriali o podróżach

Podsumowując ten akapit wiemy już, że:
Polskie kino od dawna jest recenzowane w serwisach sprawdzonych i rzetelnych, wszystkie profesjonalne pełnometrażowe produkcje wspierane są przez dystrybucje kina, miłośników kina zapraszamy do oglądania w jakości HD.

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

10 komentarzy

 1. BrokerInfo

  Bardzo fajny serial

  Odpowiedz
 2. Arek

  Świetny film

  Odpowiedz
 3. Dziewczyny z dubaju

  Bardzo fajny film. Polecam tym, którzy go nie oglądali!

  Odpowiedz
 4. KoneserFilmowy

  Ciekawa produkcja z pewnością wyróżnia się na tle innych.

  Odpowiedz
 5. Weronika

  Mi średnio się spodobał ten film

  Odpowiedz
 6. Tomek

  Nie rozumiem, dlaczego ten film ma tak dobre oceny. Dla mnie był nudny i przereklamowany.

  Odpowiedz
 7. Dziewczyny z dubaju

  A mi się podobał!

  Odpowiedz
 8. WeronikaS

  Po obejrzeniu Pitbull. Ostatni pies i roli jaką zagrała Doda pomyslałam, że obejrzę dziewczyny z dubaju i jak sprawdziła się w roli reżysera

  Odpowiedz
 9. kokainowy miś cały film

  Oglądałam film i czytałam książkę, film zdecydowanie lepszy. W filmie jest ciekawa fabuła oraz kontrowersyjne sceny, kilku przystojnych aktorów [Sam ;)]

  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *