Legends of Tomorrow to amerykański serial telewizyjny z gatunku science fiction, wyprodukowany przez Bonanza Productions, Berlanti Productions, Warner Bros. Television oraz DC Entertainment. Serial oparty na bohaterach komiksów DC Comics i jest spin-offem seriali Arrow oraz Flash. Głównym producentem serialu jest Phil Klemmer. Produkcja emitowana jest od 21 stycznia 2016 roku na The CW, natomiast w Polsce, pierwszy sezon został udostępniony od 19 lutego 2016 roku na platformie Player oraz obecnie można oglądać go na Netflixie. W 2019 roku potwierdzono produkcję 5 sezonu.

Fabuła serialu przedstawia losy Ripa Huntera, który stara się zapobiec strasznym wydarzeniom w przyszłości, podróżuje w czasie, aby zebrać grupę superbohaterów, którzy pomogą mu ocalić Ziemię i będą walczyć z zagrożeniem.

Do obsady serialu należą: Victor Garber, Brandon Routh, Caity Lotz, Arthur Darvill, Ciara Renee, Dominic Purcell, Wentworth Miller, Falk Hentschel, Franz Drameh, Nick Zano, Maisie Richardson- Sellers, Matt Letscher, Tala Ashe, Neal McDonough, Jes Macallan, Courtney Ford, Matt Ryan, Amy Louise Pemberton.