The Deuce (w Polsce znane jako Kroniki Times Square) to amerykański serial telewizyjny (dramat) wyprodukowany przez Blown Deadline Productions, Rabbit Bandini Productions oraz HBO Entertainment. Twórcami serialu są George Pelecanos i David Simon. Serial od 10 września 2017 roku emituje HBO.

Akcja produkcji dzieje się w latach 70. XX wieku. Na początku wspomnianej dekady Nowy Jork zbankrutował, a w latach 1969-1974 ponad 500 tysięcy osób straciło pracę. Wzrosła przestępczość, wskaźnik morderstw, a na Times Square, które dziś znamy jako główną atrakcję turystyczną, wyszły prostytutki i dilerzy. 

Kroniki Times Square to serial, który opowiada historię o czasach, kiedy to Nowy Jork był tak niebezpieczny, że na lotnisku rozdawano ulotki  z napisem Welcome to Fear City, informujące o tym, jak przeżyć w Nowym Jorku. Z kolei drugi sezon produkcji przenosi akcję do roku 1978 i śledzi wątki punku, disco i porno.

W rolach głównych występują James Franco, Maggie Gyllenhaal, Margarita Levieva, Gbenga Akinnagbe, Gary Carr oraz Dominique Fishback.