Kroniki Times Square

The Deuce (w Polsce znane jako Kroniki Times Square) to amerykański serial telewizyjny (dramat) wyprodukowany przez Blown Deadline Productions, Rabbit Bandini Productions oraz HBO Entertainment. Twórcami serialu są George Pelecanos i David Simon. Serial od 10 września 2017 roku emituje HBO.

Akcja produkcji dzieje się w latach 70. XX wieku. Na początku wspomnianej dekady Nowy Jork zbankrutował, a w latach 1969-1974 ponad 500 tysięcy osób straciło pracę. Wzrosła przestępczość, wskaźnik morderstw, a na Times Square, które dziś znamy jako główną atrakcję turystyczną, wyszły prostytutki i dilerzy. 

Kroniki Times Square to serial, który opowiada historię o czasach, kiedy to Nowy Jork był tak niebezpieczny, że na lotnisku rozdawano ulotki  z napisem Welcome to Fear City, informujące o tym, jak przeżyć w Nowym Jorku. Z kolei drugi sezon produkcji przenosi akcję do roku 1978 i śledzi wątki punku, disco i porno.

W rolach głównych występują James Franco, Maggie Gyllenhaal, Margarita Levieva, Gbenga Akinnagbe, Gary Carr oraz Dominique Fishback.