Sierpień na kanałach HBO!

}

Data: 1 sierpnia 2022

a

Kategorie: Rozkład jazdy

Sierpniowa ramówka kanałów HBO, HBO2 i HBO3 zapowiada się bardzo interesująco. W kolejnych tygodniach nadchodzącego miesiąca polecamy m.in. Rozmowy z przyjaciółmi, Stewardesę czy powrót do Westeros w serialu Ród smoka.

Seriale w sierpniu:

[premiery]

 • Branża II, odc. 1 – drugi sezon serialu HBO o świecie wielkiej finansjery z perspektywy ambitnych dwudziestolatków. Spojrzenie na świat międzynarodowych finansów, oczami ambitnych dwudziestolatków walczących o swoją przyszłość (premiera pierwszego odcinka 2 sierpnia o 3:00 rano, powtórka tego samego dnia o 20:10, kolejne we wtorki, HBO).
 • Rozmowy z przyjaciółmi, odc. 1 – adaptacja powieści Sally Rooney. To rozgrywająca się w Dublinie inteligentna opowieść o dwóch studentkach college’u, Frances i jej najlepszej przyjaciółce Bobbi, oraz o dziwnym, nieoczekiwanym związku, jaki nawiązują z małżeństwem, Melissą i Nickiem (premiera 5 sierpnia, HBO).
 • Stewardesa II, odc. 1 – Cassie Bowden wiedzie w Los Angeles swoje nowe trzeźwe życie, w wolnym czasie dorabiając jako agentka CIA. Kiedy jednak zagraniczne zlecenie sprawia, że przypadkowo staje się świadkiem morderstwa, Cassie zostaje wplątana w kolejną międzynarodową intrygę (premiera 15 sierpnia, HBO).
 • Ród smoka, odc. 1 – nowy serial HBO opowiadający o historię rodu Targaryenów i o zdarzeniach dziejących się 200 lat przed czasami, w których osadzona jest Gra o tron. Serial na podstawie książki George’a R.R. Martina Ogień i krew (premiera pierwszego odcinka 22 sierpnia o 3:00 rano, powtórka tego samego dnia o 20:10, kolejne w poniedziałki, HBO).
 • Morderca z Pembroke, odc. 1 – w 2006 roku detektyw postanawia ponownie otworzyć dwie nierozwiązane sprawy morderstw z lat 80. XX wieku. Śledztwo łączy je z szeregiem włamań. Zespół śledczy musi znaleźć więcej dowodów, zanim sprawca zostanie warunkowo zwolniony (premiera 24 sierpnia, HBO3).
 • Mayans M.C. IV, odc. 1 – kontynuacja nagradzanego serialu Synowie Anarchii. Po wyjściu z więzienia EZ Reyes dołącza do meksykańskiego gangu motocyklowego Mayans M.C. (premiera 25 sierpnia, HBO3).
ZOBACZ TEŻ  George R.R. Martin i Emilia Clarke potwierdzają serial o Jonie Snow

[kontynuacje]

 • Westworld IV – serial HBO, który jest mroczną odyseją o narodzinach sztucznej świadomości i ewolucji grzechu powraca z czwartym sezonem (kontynuacja, HBO).
 • Genialna przyjaciółka III – trzeci sezon serialu opartego na cyklu powieści Eleny Ferrante przedstawiającego historię trwającej sześćdziesiąt lat przyjaźni między dwoma kobietami. W tym sezonie Elena i Lila są już dorosłymi kobietami, które próbują nawigować po nieznanych wodach lat 70-tych (kontynuacja, HBO).
 • Wampiry: Dziedzictwo IV – czwarty sezon serialu o nastolatkach obdarzonych nadprzyrodzonymi zdolnościami uczniach ze szkoły Salvatore. Kontynuacja hitowych Pamiętników wampirów oraz The Originals (kontynuacja, HBO).
 • All American IV – czwarty sezon serialu inspirowanego życiem gwiazdy NFL, Spencera Paysingera. Produkcja przedstawia historię zawodnika, który ze szkolnego zespołu trafia do drużyny futbolowej z Beverly Hills, a tym samym do nowego świata pełnego wyzwań oraz możliwości (kontynuacja, HBO3).
 • Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem IX – John Oliver, jedna z najzabawniejszych osobowości telewizyjnych, prezentuje w programie swój własny punkt widzenia na wiele społecznych, politycznych i egzystencjalnych kwestii (kontynuacja, HBO3).
 • Cisza – detektyw, reporter i żona polityka zostają wciągnięci w handel nieletnimi ludźmi w Europie Wschodniej. Odkrywają sieć, która w niewygodny sposób powiązana jest z najwyższymi szczeblami władzy (kontynuacja, HBO3).
 • Kung Fu – Nicky, Amerykanka pochodzenia chińskiego, wyrusza w podróż do odosobnionego klasztoru w Chinach. Po powrocie odkrywa, że jej rodzinne miasto zostało opanowane przez przestępczość i korupcję. Nicky wykorzystuje sztuki walki, aby chronić swoją społeczność (kontynuacja, HBO3).

Źródło: informacja prasowa

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.