Telewizor marki Samsung – 4 polecane modele do 3000 zł

}

Data: 1 grudnia 2022

a

Kategorie: Inne

Większość z nas ma swoich ulubionych producentów sprzętów elektronicznych. Jedną z najpotężniejszych nazw na liście jest z pewnością Samsung. Firma dominuje nie tylko w sprzedaży telewizorów, ale również smartfonów. Nic więc dziwnego, że jeśli zbuduje zaufanie odbiorców w jednej kategorii, chętnie sięgną oni po inne sprzęty oznaczone tą marką. Zwłaszcza, że wybieranie urządzeń od jednego producenta ma sens także ze względu na łatwą między nimi współpracę. W przypadku Samsunga to ekosystem SmartThings, który pozwala zarządzać poszczególnymi sprzętami z poziomu aplikacji w telefonie.

To wszystko mocne argumenty za tym, by wybrać telewizor marki Samsung. Na jaki model postawić? Wybór jest spory, dlatego na potrzeby tego tekstu zawęzimy wybór do telewizorów w przedziale cenowym do 3000 zł.

Telewizor od Samsunga – dlaczego warto?

Wspomnieliśmy już o systemie SmartThings, który w łatwy sposób pozwala zarządzać domowymi sprzętami, w tym telewizorem, dzięki aplikacji w telefonie. Warto sobie uświadomić, że Samsung oferuje po prostu nowoczesne rozwiązania, idące z duchem czasu. Można łatwo znaleźć przykłady innowacji w aktualnej ofercie telewizorów Samsunga, chociaż niekoniecznie wszystkie będą mieścić się w budżecie 3000 zł.

To właśnie Samsung wprowadził na rynek jedne z najciekawszych telewizorów – The Frame lub The Serif, zmieniające wyobrażenia o tym, jak powinien prezentować się telewizor w nowoczesnej przestrzeni.

Samsung oferuje również szeroki wybór telewizorów OLED. Trzeba jednak wiedzieć, że zarówno sprzęty z tą technologią, jak i wymienione wcześniej przełomowe projekty, raczej wykraczają poza założony budżet. Jednak i w modelach do 3000 znajdziemy telewizory, które mogą zachwycać i okazać się świetnym wyborem.

Telewizor marki Samsung – jaki wybrać?

Gdy ustaliliśmy już, że miliony sprzedanych telewizorów każdego roku, ekosystem urządzeń i zamiłowanie do innowacji są ważnymi argumentami na rzecz wyboru sprzętu od Samsunga, czas przejść do konkretów. Na jaki model postawić? Przy telewizorach, podobnie jak przy smartfonach tej marki, mamy z czego wybierać. Samsung stawia na dotarcie do klientów o różnej zasobności portfela, oferując szeroki wachlarz modeli. Na których warto zawiesić oko?

  • Telewizor The Frame SAMSUNG QE32LS03BBU – zachwycający, 32-calowy telewizor, który będzie świetnym wyborem, jeśli chcemy mieć w domu prawdziwą innowację. W trybie sztuki, The Frame może wyświetlać światowe dzieła najznamienitszych artystów, przemieniając wiszący na ścianie telewizor w obraz rodem z galerii. Telewizor można dostosować do swoich potrzeb i preferencji dzięki systemowi wymiennych ramek. Matowa powłoka ekranu to rozwiązanie, które zapobiega odbijaniu się światła od tafli ekranu, co pozytywnie przekłada się na komfort oglądania. Warto również zwrócić uwagę na natężenie barw dzięki technologii Quantum Dot.
  • Telewizor SAMSUNG UE55BU8002K – miłośnicy większych przekątnych sięgną po ten 55-calowy telewizor 4K. Kolory odznaczają się wyjątkową ostrością i kontrastem dzięki Samsung UHD Dimming. Wydobywa ona najdrobniejsze szczegóły prezentowanych treści, przez co wyglądają one naturalnie. Telewizor jest kompatybilny z aplikacją SmartThings, która ułatwia wygodne nim sterowanie urządzeniami domowymi.
  • Telewizor SAMSUNG UE65AU7192U – a może jeszcze większy telewizor? 65-calowy telewizor 4K świetnie będzie prezentował się na ścianie sporego salonu. Model może ten pochwalić się precyzyjną adaptacją kolorów, dzięki czemu prezentowane barwy są żywe i naturalne. Inna sprzyjająca komfortowi oglądania funkcja to upłynniacz ruchu – filmy sensacyjne i transmisje sportowe obejrzymy w perfekcyjnej jakości.
  • Telewizor SAMSUNG QE43Q67BAU – to 43-calowy telewizor QLED 4K. Intensywne kolory zachwycają – to możliwe dzięki technologii Quantum Dot. Ale to nie koniec rozwiązań wspierających obraz. Technologia Dual LED dostosowuje ciepłą lub chłodną tonację podświetlenia do prezentowanych scen filmu lub serialu. Podobnie jak model powyżej, także i tutaj znajdziemy opcję upłynniacza ruchu. Miłośnicy gier docenią zaś tryb ultra wide, pozwalający prowadzić rozgrywki przy obrazie o proporcjach 21:9 lub 32:9.
ZOBACZ TEŻ  Kubek dla miłośników seriali – prezent idealny

Telewizory Samsung w sklepie MediaMarkt cieszą się ogromną popularnością – tak, jak na całym świecie. Możemy wybierać spośród zaawansowanych modeli, jak również z dostępnych cenowo propozycji mieszczących się w budżecie 3000 zł.

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *