Patryk Vega: Miłość, seks i Pandemia

}

Data: 29 kwietnia 2022

a

Kategorie: Inne

Film ten w swojej prostocie opowiada o losach 3 spokrewnionych kobiet z stolicy Polski: Warszawy.

Dosłownie cały swój czas poświęcają głównie: 

  • pracy w biurze, 
  • notorycznie myślą wyłącznie o dzikim stosunku,
  • są bardzo sfrustrowane swoim dotychczasowym życiem. 

Te jednak zmienia pandemia, która ostatnio przydarzyła się na całym świecie czyli wykrycie koronawirusa. Właśnie wtedy, gdy ustają zdrady i ich przygody erotyczne zaczynają widzieć, że, czasu na rozmyślanie jest dużo więcej. Jak się okazuje tytułowe kobiety w tym czasie zaczynają odczuwać zdziwienie. Co jednak robią wówczas bohaterki zagrane przez Małgorzatę Rozenek, Annę Muchę czy znaną już z innych filmów Vegi Zofię Zborowską? 

W tym momencie jako widzowie jesteśmy świadkami paradoksalnej i dla wszystkich dziwnej sceny. W momencie gdy uderzający w specyficzny ton ksiądz przez dobre dziesięć do piętnastu minut filmu głosi opowiadanie. Nawiązuje do siewcy, a szukającym nawrócenia wręcz pogrążonym w rozpaczy lecą łzy… 

Postanawiają zrobić coś czego nie mogliśmy spodziewać się w żadnym innym filmie. Wówczas na cały głos oznajmiają swoje grzechy. Tak, to „dzieło” ówczesnej sztuki spokojnie mogłoby mieć patronat medialny telewizji kościoła polskiego. Jedynym problemem może być masa przyrodzeń i piersi nagich pokazanych w kuriozalny sposób na ekranie. Jak już jednak wiadomo, czymś widzów do tak prostego kina jednak przyciągnąć reżyser musiał.

Finalnie to, co dzieje się później i czego świadkami jesteśmy już całkowicie odbiega od norm społecznych i w najmniejszym stopniu nie ma sensu. Produkcja i montaż są dosłownie z najtańszego patologicznego dokumentu. Być może Polacy przywykli do takich filmów co jeszcze bardziej przeraża nas jako krytyków. Przykładowo lokowanie lampy do paznokci znanej marki przed sceną rzekomego gwałtu czy pokazywanie strony pożyczkowej w scenie robienia przelewu dla ubogich, afrykańskich dzieci wychodzi całkowicie poza normy społeczne. Niestety musicie nam wierzyć, że to nie jedyny sposób w jaki reżyseria “Miłość, Seks i Pandemia” nas uraczyła. Na sam koniec afrykańskie dzieci wraz z siostrą zakonną śpiewają piosenkę z podziękowania wobec hojnego para-darczyńcy. Możemy jednoznacznie określić, że film zasługuje na miano jednego z najbardziej bezmyślnych produkcji kina dwudziestego pierwszego wieku.

ZOBACZ TEŻ  Doktor Strange w multiwersum obłędu - Czy warto czekać oraz gdzie obejrzeć?

Miłość Seks i Pandemia na CDA?

Rozumiemy, że większość osób chcących przekonać się na własnej skórze czy film ten jest warty uwagi wyszukuje go na wielu platformach. W końcu produkcje Patryka Vegi cechują się ogromną oglądalnością. Jednak nie każdy chce za nie płacić. W tym przypadku wyróżniamy dwie opcje w których widzowie mogą uruchomić film. Pierwszą z nich są seanse wciąż grane w kinach w całej Polsce. Drugą opcją jest obejrzenie Miłość seks i pandemia cda całkowicie online.

Na stronie, którą udostępniliśmy znajdziecie unikalną recenzję podkreślającą negatywne walory tej produkcji oraz legalne źródła VOD z możliwością zakupu w wersji cyfrowej. Trzeba tu zdecydowanie podkreślić, że każdy powinien wielokrotnie przeanalizować czy w ogóle warto to zrobić ponieważ wasz gust artystyczny może na tym naprawdę ucierpieć. Oczywiście nie przestrzegamy i nie rzucamy słów na wiatr. Po prostu ostrzegamy. 

Dla wielu użytkowników część scen tam pokazanych jest skrajnie emocjonalnie niepoprawna więc należy uwzględnić to, że po prostu wyłączycie film i nigdy więcej do niego nie wrócicie. Jeśli jednak się wam spodoba i potraktujecie  takie kino jako format rozrywki to być może zostawiecie pozytywną opinie. 

W tym momencie chcieliśmy właśnie przytoczyć przykład informacji jakie wyszukiwaliśmy dotyczących tych komentarzy ze strony pozytywnych przykładów. Nie jest ich wiele ale jak się okazuje, że to właśnie mężczyźni oceniali ten film w sposób prześmiewczy klasyfikując go jako dzieło komediowe i satyryczne. W większej części filmu satyra nabiera dziwny wydźwięk jednak można tak interpretować takie oceny. 

Ostatnia grupa odbiorców czyli osoby chcące uruchomić coś na popołudniowe odprężenie zdecydowanie będą niezadowoleni bo nie ma tutaj nic interesującego. No chyba, że tematy pandemii, seksu lub miłości pokazanej w sposób upośledzony do nich przemawiają. Patryk Vega słynie z tego, że wszystko co tylko utworzy kończy się dwuznacznością. Co gorsza jego kino jest pokazywane na całym świecie więc tym bardziej dziwimy się dla kogo ono jest w ogóle interesujące? My jako recenzenci, krytycy obejrzeliśmy Miłość Seks i Pandemia CDA i tylko dlatego pozwoliło to nam na uniknięcie kosztów bo koszt biletów do kina nie byłby tego wart.

ZOBACZ TEŻ  Jak nauczyć się języka niemieckiego za pomocą seriali?

Patryk Vega Miłość i pandemia

To właśnie tytułowy reżyser Patryk Vega odpowiada za całe wykonanie i scenariusz do tejże produkcji. Nie ma w tym nic dziwnego gdyby nie sam fakt co zostało pokazane dla widzów. Pandemia na całym świecie odcisnęła znaczne znamię jednak w jego filmie jedyne co można było zobaczyć to właśnie dzika żądza seksu, przekleństwa i multum paradoksalnych scen rodem z najtańszego paradokumentu. Wszyscy widzowie mogliby zlinczować go za tak tandetną produkcję, a jednak udają się do kin bo wg statystyk film ten obejrzało nawet kilkaset tysięcy osób w całym kraju.

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *