Everything Sucks! to amerykański dramat komediowy stworzony przez Ben York’a Jonesa i Michaela Mohana, który parodiuje kulturę młodzieżową lat 90. Serial został wyemitowany na Netflixie 16 lutego 2018 roku. 

Akcja serialu Everything Sucks została osadzona w mieście Boring, w stanie Oregon w 1996 roku. Fabuła skupia się na grupie nastolatków, którzy uczęszczają do fikcyjnego liceum Boring High School. Luke O’Neil jest “nowy” w szkole. Wraz ze swoimi przyjaciółmi-kujonami marzy o popularności, dziewczynie i być może straceniu dziewictwa… Od razu zakochuje się w córce dyrektora, Kate Messner, która z kolei nie jest pewna swojej orientacji seksualnej. Luke dołącza do najbardziej nerdowskiego koła naukowego A/V (audio visualization = kółko filmowe). W liceum działa również koło teatralne, do którego uczęszczają najpopularniejsi uczniowie. Rodzi się konflikt między tymi dwoma organizacjami, który później zostaje zażegnany poprzez wspólną pracę nad filmem. 

Everything Sucks to historia o trudach dorastania, problemach z własną seksualność czy też zdrowiem psychicznym. W tle pojawia się również wątek rozstania rodziców oraz odnalezienia nowej miłości. 

W serialu występują: Jahi Di’Allo Winston, Peyton Kennedy, Patch Darragh, Claudine M. Nako, Quinn Liebling, Elijah Stevenson.