BH90210 to amerykański reboot kultowego serialu z lat 90. „Beverly Hills, 90210”. Za produkcję odpowiadają Alberghini Chessler Productions, Fox Entertainment oraz CBS Television Studios.
Dawną obsadę znanej wszystkim serii możemy podziwiać w nowej odsłonie podczas sześciu 45-minutowych odcinków. I na tym się kończy, gdyż nie zdecydowano się na kontynuację. Produkcja łączy w sobie cechy komedii i dramatu, a całość przenosi publiczność w nostalgiczną podróż ku młodości.
Serial opowiada o losach znanych z serii „Beverly Hills, 90210” aktorach, którzy jednak nie wracają do swoich dawnych ról, a grają siebie samych. Żadne z nich nie zrobiło wielkiej kariery celebryckiej, mimo że właśnie na to zapowiadało się w latach 90. Produkcja jest spotkaniem po latach grupki znajomych, którzy kiedyś współtworzyli coś, co na zawsze zapisało się w historii telewizji.
Odtwórcami głównych ról są m.in. Gabrielle Carteris, Shannen Doherty, Jennie Garth, Brian Austin Green, Jason Priestley, Tori Spelling i Ian Ziering, już wszystkim dobrze znani.
Serial, mimo początkowego zaciekawienia widzów i intrygującego zamysłu, został anulowany już po pierwszym sezonie. Michael Thorn z Fox skomentował sprawę, mówiąc, że takiej produkcji nie da się pociągnąć zbyt długo, a ona sama miała być jedynie uhonorowaniem hitu z lat 90.