Serialowa prasówka do drugiego śniadania [19.01.2018]

Czas na drugie śniadanie i na naszą prasówkę. W dzisiejszych newsach piszemy o najnowszej produkcji Netflixa, serialowym spin-offie filmu Bad Boys, serialu komediowym Apple’a oraz o nowej realizacji Telewizji Polskiej.

Największa historia o korupcji

The Mechanism to najnowszy serial platformy Netflix. Historia opowiadana przez twórców inspirowana jest prawdziwymi wydarzeniami z Brazylii. Opowiada o zawziętych śledczych chcących rozwiązać problem wszechobecnej korupcji w prywatnych i państwowych firmach budowlanych i paliwowych.

Reżyserem jest Jose Padilha, który znany jest z takich produkcji jak Narcos, RoboCop oraz Elite Squad 1&2.

Znani policyjny partnerzy wracają na ekran

Martin Lawrence oraz Will Smith w filmie Bad Boys tworzą duet nie do pokonania. Ich przyjaźń, wzajemne docinki oraz doskonałe umiejętności będziemy mogli podziwiać nie tylko w kinowej wersji. Stacja NBC wygrała przetarg z innymi konkurentami i przejęła serialowy spin-off cyklu Bad Boys.

Historia będzie skupiała się wokół agentki LAPD – Syd Burnett (Gabrielle Union), którą mieliśmy okazję poznać w filmie Bad Boys II.

Bad Boys NBC

Komedia Apple

Światowy gigant Apple wykupił serial komediowy składający się z 10-ciu odcinków. Producentką serialu jest Kristen Wiig, która zagra również główną rolę w produkcji.

Serial Apple’a nie ma jeszcze nadanego tytułu, jednak wiadomo o czym będzie opowiadał. Projekt inspirowany jest zbiorem opowiadań You Think it. I’ll Say it. W każdym z opowiadań poruszane są istotne kwestie – różnice społeczne, role płci w kraju oraz związki.

Komedia Apple

Historia trzech młodych sióstr w Telewizji Polskiej

Nowa produkcja Telewizji Polskiej inspirowana jest pamiętnikami Polek z początków XX wieku. Serial opowie historię trzech sióstr – Maryni, Aliny oraz Laly. Losy rodziny mieszkającej w Krakowie zostaną ukazane na tle wydarzeń historycznych.

W serialu poruszona zostanie historia Polski, mająca wpływ na codzienne życie Polaków. Nie zabraknie wspominek o odzyskaniu niepodległości, początkach wojny polsko-boleszewickiej, Bitwie Warszawskiej, Powstaniu Śląskim, prawach wyborczych kobiet, Pokoju Brzeskim oraz innych ważnych wydarzeniach naszej historii.

Droga Wolności TVP

 

Źródło: naekranie.pl, deadline.com, instagram.com

Może ci się spodobać również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.