źródło: tvline

Serialowa prasówka do drugiego śniadania [17.01.2018]

Jak tam drugie śniadanie? Zjedzone? To poczytajcie o tym, co dziś się dzieje w świecie seriali. Opowiadamy o Once Upon a Time, 9-1-1, Kronikach Shannary, Shadowhunters czy True Detective. Bądźcie na bieżąco.

Lana Parilla z wielkim debiutem

lana parrilla
źródło: tvline

Lana Parilla, jedna czołowych postaci One Upon a Time, zadebiutuje jako reżyserka. Otrzyma do nakręcenia 17 odcinek 7 sezonu, o czym podzielił się na Twitterze wczoraj wieczorem współtwórca – Adam Horowitz. Odcinek będzie miał tytuł “Chosen” i jest napisany przez Paula Karpa i Briana Ridingsa.

9-1-1 z drugim sezonem

new tv shows 911
źródło: tvline

9-1-1 będzie miał drugi sezon w stacji Fox, o czym poinformowano wczoraj. Nie było za bardzo nad czym się zastanawiać, serial wystartował dopiero 3 stycznia i od razu z wielkim przytupem – przyciągnął 6,8 mln. widzów (dla porównania – X-Files przyciągnął 5,2 mln.).

Dana Walden i Gary Newman, współprzewodniczący CEO Fox Television Group piszą: “Chcielibyśmy podziękować wszystkim zaangażowanym w tę produkcję za ich świetną pracę i czekamy na kolejny ekscytujący sezon 9-1-1.”

A może to Cię zaciekawi?

Koniec Kronik Shannary

 

Końcówka drugiego sezonu, która miała miejsce pod koniec listopada pokazała, że serial zgromadził przed telewizorami niecałe 250 000 widzów. Spike TV, która go wyprodukowała, ogłosiła, że chętnie odda go w inne ręce. Nikt jednak nie jest zainteresowany.

Nowy aktor w  Shadowhunters

the shannara chronicles season 2
źródło: tvline

Już 20 marca trzeci sezon Shadowhunters. Znajdziecie w nim nowego bohatera – Jordana Kye’a, granego przez Chai’a Hansena. Będzie to nowy kumpel Simona Lewisa, który finalnie zostanie jego współlokatorem. Będzie miał własną tajemnicę (czego powinni być świadomi wierni czytelnicy książek Cassandry Clare).

Jordan nie będzie jednak jedyną nową postacią, która pojawi się w trzecim sezonie. Pojawi się też Lorenzo Rey, jeden z rywali czarowników Magnusa czy tajemicza damak Lilith, która pojawiła się już w finałowym odcinku drugiego sezonu.

Nowa postać w 3 sezonie True Detective

true detective scoot mcnairy
źródło: tvline

W trzecim sezonie Detektywa pojawi się Scoot McNairy, którego znamy z “Halt and Catch Fire”. Otrzyma rolę ojca z wielką tragedią. Połączy się to z głównym wątkiem trzeciego sezonu.

Może ci się spodobać również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.