Serialowa prasówka do drugiego śniadania [15.01.2018]

Dziś Blue Monday, czyli najbardziej depresyjny dzień w roku. My jednak czujemy się świetnie, we Wrocławiu w końcu świeci słońce, dlatego od rana jesteśmy pełni energii i przygotowaliśmy prasówkę, w której powiemy między innymi o Opowieści Podręcznej, Fear the Walking Dead, przyszłości The Walking Dead oraz American Crime Story. 

Data premiery Opowieści Podręcznej

Znamy już datę powrotu The Handmaid’s Tale. Dwuodcinkowa premiera pojawi się 25 kwietnia na platformie Hulu. Twórcy pokazali również zwiastun sezonu, na którym możemy zobaczyć między innymi kolonie, do których zsyłani są przeciwnicy Gileadu. 2 sezon Opowieści Podręcznej będzie składał się z 13 odcinków.

Zdjęcia z 2 sezonu Opowieści Podręcznej

Twórcy pokazali również zdjęcia z najnowszego sezonu Opowieści podręcznej, na których możemy zobaczyć zakrwawioną Offred, kolonie oraz coś na wzór pogrzebu.

Zapowiedź premiery Fear the Walking Dead

fear the walking dead season 3 cci key art nick dillane madison dickens 1600x720
amc.com

AMC podało datę premiery 4 sezonu Fear The Walking Dead. Premierę zaplanowano na 15 kwietnia. W nowym sezonie będziemy mogli zobaczyć Morgana, znanego z oryginalnej serii The Walking Dead.

Przyszłość The Walking Dead

the walking dead season 8 comic con rick lincoln negan morgan 1200x707 logo 1
amc.com

Skoro jesteśmy już przy temacie zombie, warto wiedzieć, że The Walking Dead zostało przedłużone na 9 sezon i dostało nowego showrunnera Angelę Kang, która do tej pory była scenarzystką i producentką.

Premiera Amercian Crime Story: Versace w tym tygodniu

000747UASH30PM19 C122 1
film.interia.pl

Przypominamy o premierze American Crime Story: Versace, która będzie miała miejsce 18 stycznia na polskim kanale FOX. W rolach głównych Ricky Martin, Penelope Cruz oraz Edgar Ramirez.

Źródło: TV Line

 

Może ci się spodobać również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.