Seriale online, czyli gdzie obejrzysz seriale przez internet?

}

Data: 14 maja 2020

a

Kategorie: Publikacje

Seriale coraz częściej są już oglądane w internecie, a nie w telewizji. Wpływ na to ma spora dostępność  nowych produkcji w sieci i powstające platformy VOD, na których można oglądać ulubione seriale, zarówno te kultowe, jak i premierowe. Wystarczy mieć dostęp do internetu i urządzenie typu telefon, tablet, laptop czy telewizor z opcją Smart TV, by o każdej porze dnia i nocy móc zobaczyć, jak potoczyły się losy ulubionych bohaterów. Gdzie więc można obejrzeć seriale online?

Seriale online – gdzie można oglądać?

Player.pl

Seriale online to popularna platforma VOD Player.pl, która powstała w Polsce w 2011 roku. Jest to połączenie serwisu wideo na życzenie i telewizji internetowej. Decydując się na Playera, zyskuje się dostęp do ogromnej oferty filmów, seriali i programów, będących w ofercie Grupy TVN, choć nie tylko. Jakie znane produkcje można obejrzeć na tej platformie? „Sześć stóp pod ziemią”, „Rodzina Soprano”, „Belfer”, „Californication”, „Chyłka”, „Czarnobyl”, „Dexter”, „Dziewczyny”, „Kości”, „Opowieść podręcznej” – to tylko wybrane tytuły, które dostępne są na Playerze. Platforma stale uzupełnia ofertę o ciekawe filmy oraz seriale i to z różnych gatunków, więc każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Netflix

Netflix stale zyskuje na popularności w Polsce i nie tylko. Działalność streamingowa tej wypożyczalni rozpoczęła się w 2007 roku, początkowo jedynie w wybranych krajach. W kolejnych latach jej zasięg stopniowo się zwiększał, w Polsce Netflix pojawił się w 2016 roku. Platforma ta znana jest z wielu produkcji własnych, które mają sporą oglądalność na całym świecie. Wśród znanych tytułów wymienia się m.in. „House of Cards”, „Stranger Things”, „Orange Is the New Black”, „Ozark”, „The Crown”, „Grace and Frankie” czy „Dom z papieru”. Ponadto na Netflixie można obejrzeć również „Przyjaciół”, „Breaking Bad” czy „American Crime Story”.

ZOBACZ TEŻ  Przeklęta – recenzja 1. sezonu – Legenda w nie tak nowym wydaniu

HBO GO

HBO GO to internetowy serwis wideo na życzenie, który zadebiutował pod koniec 2010 roku. W jego ofercie znajdują się nie tylko filmy i seriale HBO, są też produkcje znanych wytwórni filmowych. Jakie seriale cieszą się dużą popularnością na tej platformie? Są to m.in. „Gra o Tron”, „Westworld”, „Współczesna rodzina”, „Czarnobyl”, „The Walking Dead”, „Wataha”, „Opowieść podręcznej”, „Ślepnąc od świateł” czy „Wielkie kłamstewka”. W ofercie HBO GO nie brakuje produkcji obyczajowych, komediowych, kryminalnych, dokumentalnych oraz science-fiction.

Vod.pl

Vod.pl to serwis z wideo na życzenie, który powstał w 2012 roku, należy on do Ringier Axel Springer. Na stronie internauci zyskują dostęp do ogromnej bazy filmów, seriali i programów telewizyjnych, zarówno polskich, jak i zagranicznych, w tym do tytułów widocznych na Player czy Ipla. Jakie znane produkcje można obejrzeć na Vod.pl? Wśród popularnych tytułów wymienia się seriale: „Chyłka – Zaginięcie”, „Motyw”, „Diagnoza”, „Zawsze warto”, „The Bridge”, „The Fall”, „Sprawy Frankie Drake” czy „Nimfy”. Ponadto na Vod.pl zobaczyć można wiele kultowych produkcji Disneya, przy których dobrze bawić się będą zarówno dzieci, jak i dorośli.

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *