Co robią obecnie aktorzy z Niani?

}

Data: 21 października 2021

a

Kategorie: Publikacje

Macie seriale do których lubicie wracać po latach? Albo widzicie zdjęcia aktorów z Waszych ulubionych seriali, dwadzieścia lat temu i obecnie i zastanawiacie się czy Wy też będziecie w przyszłości tak świetnie/nie najlepiej wyglądać. Niektóre z naszych ulubionych postaci pozostają zaklęte w czasie i w naszych głowach są dokładnie tacy sami jakich ich widzieliśmy na ekranie. Czas leci jednak nieubłaganie i czas sprawdzić co słychać u naszych ulubionych postaci!

Dzisiaj zobaczymy co obecnie dzieje się u serialowych bohaterów kultowego serialu Niania. Pewnie większość z Was widziała przynajmniej jeden odcinek, a jak nie to macie pomysł na nowy serial zamiast oglądać ósmy raz z rzędu Przyjaciół lub Jak poznałem Waszą matkę.

Jeśli jesteście spragnieni filmów, seriali, książek i szeroko pojętego kontaktu z kulturą, to teraz mając do Empik kod rabatowy możecie liczyć na bardzo atrakcyjne zniżki na wybrane produkty, sprawdźcie sami!

A teraz czas na odcinek „Z kamerą u Skalskich!”

1.      Frania Maj

Zacznijmy od głównej bohaterki, czyli tytułowej Niani, graną przez Agnieszkę Dygant, która swoją charyzmą stworzyła niesamowitą postać. Od zakończenia serialu minęło ponad 15 lat, co aktorka robi obecnie? Jej kariera nie zwalnia tempa i pełna energii niczym grana przez nią postać, Frania Maj, bierze udział w produkcjach filmowych. Najnowsze filmy z jej udziałem to Kobiety Mafii 2 i Listy do M, a w przyszłość na pewno jeszcze niejednokrotnie zobaczymy ją na dużym ekranie. Jeśli chcecie się więcej dowiedzieć o codziennym i mniej codziennym życiu Agnieszki Dygant to możecie to zrobić obserwując konto na Instagramie.

2.      Maksymilian Skalski

Maksymilian Skalski, grany przez jednego z najlepszych Polskich aktorów Tomasza Kota, wcielił się w rolę bogatego producenta filmowego, który zatrudnia Franię Maj, jako opiekunkę do swoich dzieci. A co się dzieje u Tomasza Kota obecnie? Po rolach w wybitnych filmach takich jak Bogowie czy Zimna Wojna, możemy oglądać go w kolejnej godnej uwagi produkcji z 2021 roku, o tytule Żeby nie było śladów, a już na 2022 szykujcie się na Niebezpiecznych Dżentelmenów. Poza produkcjami na dużym ekranie, możemy go również nadal zobaczyć w serialach telewizyjnych jak i rozpoznać jego głos w dubbingu w filmach dla dzieci. Jako że jego kariera coraz bardziej nabiera rozpędu, to może w przyszłości zobaczymy go nawet w produkcjach zagranicznych, bardzo na to liczymy!

ZOBACZ TEŻ  Niania – serial powróci?

3.      Karolina Łapińska

W rolę Karoliny Łapińskiej, asystentki Maksymiliana Skalskiego i przy okazji kobiety bardzo w nim zakochanej, wcieliła się Tamara Arciuch. Aktorka ta jest od wielu lat związana z teatrem, ale to właśnie rola w Niani przyniosła jej rozpoznanie. Praktycznie każdego roku wychodzi nowa produkcja z jej udziałem i 2021 nie odstaje pod tym względem! Również podobnie jak Tomasza Kota, możemy ją usłyszeć w dubbingach. Już teraz wiecie kto podkłada głos Atlanny w Aquamanie!

4.      Konrad

Konrad, lub też zwany przez Franię Kondziu, kamerdyner Maksymiliana Skalskiego był grany przez Adama Ferency. Podobnie jak reszta aktorów,  Adam Ferency ciągle aktywnie gra w filmach, serialach jak i może pochwalić się najdłuższą listą, filmów wśród obecnych tu aktorów, jeśli chodzi o dubbing. Co więcej czyta on audiobooki, możecie usłyszeć jego głos między innymi w książkach Andrzeja Sapkowskiego!

5.      Małgosia Skalska

W rolę najstarszej córki Maksymiliana Skalskiego wcieliła się Maria Maciejowska. Rola ta przyniosła jej popularność w Polsce, jednak po zakończeniu emisji serialu, zdecydowała się nie kontynuować kariery jako aktorka, a skupiła się na życiu rodzinnym.

6.      Adam Skalski

W rolę syna Maksymiliana Skalskiego wcielił się Roger Karwiński. Przez różne okresy czasu związany był z dubbingiem, teatrem i muzyką. Prowadził również kanał na Youtubie „Z kamerą w Internetach”. Nadal pozostaje związany z branżą show – biznesu, ale od jego mniej medialnej strony.

7.      Zuzia Skalska

Najmłodsza córka Maksymiliana Skalskiego była grana przez Emilię Stachurską. Można było ją sporadycznie zobaczyć na ekranie, jednak jak na razie nie zdecydowała się pójść dalej w karierę aktorską, a skupiła się na nauce.

 Pamiętajcie też, że Niania powstała na podstawie amerykańskiego serialu The Nanny, przetłumaczonego na polski jak Pomoc domowa. Jeśli więc jeszcze nie widzieliście oryginalnej, amerykańskiej wersji to najwyższy czas koniecznie ją nadrobić!

ZOBACZ TEŻ  7 powodów, dla których kochamy Barneya Stinsona

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *