Zwiastun więziennego thrillera Bardzo długa noc

}

Data: 23 czerwca 2022

a

Kategorie: Newsy

Netflix po teaserowej promocji opublikował pełną zapowiedź serialu Bardzo długa noc. Akcja tej produkcji rozegra się w więzieniu psychiatrycznym i to co tam będzie się działo z pewnością przeznaczone jest dla widzów o mocnych nerwach.

Gdy zagrożone jest wszystko, co ważne, przestajesz przejmować się swoimi wartościami, a najgorszy wróg może się stać Twoim najlepszym sojusznikiem. Chaos, przemoc i tajemnice wezmą we władanie więzienie Monte Baruca

Uzbrojeni ludzie otaczają więzienny zakład psychiatryczny i odcinają całą łączność. Ich celem jest seryjny morderca Simón Lago. Sześć odcinków, jedna noc.

Za reżyserię serialu odpowiada Oscar Pedraza, który pracował na scenariuszu autorstwa Xosé Moraisa i Victoriano Sierra Ferreiro. Pedraza na swoim koncie ma m.in. serial Sky Rojo.

Premiera serialu 8 lipca.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Detektyw doczeka się 4. sezonu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.