Zwiastun serialu o seryjnym mordercy Jeffrey’u Dahmerze

}

Data: 19 września 2022

a

Kategorie: Newsy

Netflix prezentuje zapowiedź serialu Dahmer – Potwór: historia Jeffreya Dahmera, którego twórcą jest nagrodzony Emmy Ryan Murphy, znany z antologicznych serii American Crime Story czy American Horror Story.

Serial opowiada o makabrycznych zbrodniach, jakich dopuścił się Jeffrey Dahmer, oraz o błędach systemu, które pozwoliły jednemu z najstraszliwszych seryjnych morderców w historii Ameryki zabijać bezkarnie przez ponad dekadę.

Dahmer to jeden z najbrutalniejszych seryjnych morderców USA. Był nekrofilem, kanibalem, gwałcicielem i mordercą. W jego mieszkaniu znaleziono zdjęcia rozczłonkowanych ciał, a w kuchni pełno ludzkich części ciała.

W ciągu kilkunastu lat Jeffrey Dahmer zamordował 17 nastoletnich chłopców i młodych mężczyzn. W jaki sposób udawało mu się tak długo unikać aresztowania? Na to pytanie możliwe, iż otrzymamy odpowiedź.

Serial składa się z 10 odcinków. W Dahmera wciela się Evan Peters.

Premiera 21 września.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Suspicion – zwiastun thrillera Apple TV+

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.