Zwiastun serialu Disney+ o przygodach Baymaxa

}

Data: 20 maja 2022

a

Kategorie: Newsy

Disney+ opublikował oficjalny zwiastun serialu Baymax!, który skupi się na przygodach postaci z filmu Wielka Szóstka.

Baymax! to pierwszy serial animowany od Walt Disney Animation Studios. Wystąpią w nim głosy Scotta Adsita, Ryana Pottera i Mayi Rudolf, którzy wcielą się w swoje role Baymaxa, Hiro Hamady i ciotki Cass z nagrodzonego Oscarem filmu z 2014 roku. Dołączają do nich Emily Kuroda, Lilimar, Zeno Robinson i Jaboukie Young-White.

Serial Baymax! na nowo przeniesie nas do miasteczka San Fransokyo, gdzie ten sympatyczny i niepowtarzalny robot będzie pomagał zwykłym ludziom. Do tego właśnie został zaprogramowany.

Pomyślałem, że fajnie byłoby zrobić serial z Baymaxem wchodzącym w interakcje z normalnymi ludźmi. W każdym z naszych sześciu odcinków Baymax chce po prostu pomóc i często nie chce, aby ktoś jemu pomagał – zdradził w swoim oświadczeniu twórca serialu Don Hall.

Oprócz zwiastuna opublikowany został także plakat.

baymax poster 1 768x1138 1

Premiera serialu Baymax! już 29 czerwca.

Źródło: Disney+

ZOBACZ TEŻ  Obsesja Eve – jest nowy zwiastun!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.