Zwiastun serialu Canal+ Powrót z Bartłomiejem Topą w roli głównej

}

Data: 6 kwietnia 2022

a

Kategorie: Newsy

Canal+ prezentuje zwiastun ciekawej polskiej produkcji pt. Powrót. To opowieść o prowadzącym zwykłe i proste życie facecie – Janie Starosteckim – który na samym początku tej historii umiera na zawał serca, po czym… zmartwychwstaje!

Początkowo euforyczny szybko odkrywa, że jego dotychczasowe życie było warte mniej, niż sądził i nikt nie przejął się jego śmiercią. Jego żona – Agata – wyrzuciła na śmietnik wszystkie jego rzeczy i ruszyła dalej. Jan wykorzystuje swój powrót – zaczyna żyć inaczej i szuka nowych perspektyw, zmienia swój sposób patrzenia na świat. Postanawia ujawnić się tylko swojemu przyjacielowi Konstantemu (Wojciech Mecwaldowski), z którym stara się odkryć tajemnicę niezwykłego zmartwychwstania. W międzyczasie decyduje się zacząć wszystko od początku i ułożyć sobie nowe życie.

Czy Janowi uda się wykorzystać drugą szansę? Czy tajemnicze zmartwychwstanie pozwoli mu osiągnąć szczęście?

Powrót to nowy, polski serial komediowy, w której śmierć głównego bohatera to dopiero początek opowieści. W produkcji występują znani polscy aktorzy, tj. Bartłomiej Topa, Wojciech Mecwaldowski, Maria Dębska, Magdalena Walach, a za reżyserię odpowiada Adrian Panek, znany z takich seriali jak Pułapka czy Kod genetyczny. Scenariusz napisał Krzysztof Rak, który wcześniej odpowiadał za historię takich filmów jak Bogowie czy Boże ciało.

Jak na serial komediowy przystało, w produkcji znalazło się wiele wątków, które rozbawią widza, a tematy śmierci i zmartwychwstania zostały potraktowane lekko i z przymrużeniem oka. Powrót to także męska przyjaźń aż po grób i silne kobiety, które biorą sprawy w swoje ręce. Wszystko to zafunduje widzom ciekawą podróż przez pozaziemskie tajemnice i przyziemne problemy, ale przede wszystkim, śmiech i dobrą zabawę.

Premiera serialu 15 kwietnia 2022 roku w serwisie CANAL+ online oraz na kanale CANAL+ PREMIUM. Produkcja ta składa się z 6. odcinków.

ZOBACZ TEŻ  Zwiastun serialu Alexa & Katie

Źródło: Canal+

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.