Zwiastun psychologicznego thrillera Amazona Chloe

}

Data: 25 maja 2022

a

Kategorie: Newsy

Amazon zaprezentował zwiastun serialu Chloe. To psychologiczny thriller, który na platformie zadebiutuje już w przyszłym miesiącu.

Serial ukazać ma nam fałszywe wyobrażenie rzeczywistości jakie konstruowane jest za pomocą mediów społecznościowych. Główna bohaterka to Becky Green, która obsesyjnie prześladuje swoją przyjaciółkę z dzieciństwa Chloe Fairbourne. Chloe jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i ma idealnie poukładane życie, co mocno kontrastuje z życiem Becky. Gdy Chloe nagle umiera, Becky przyjmuje nową tożsamość i pragnie poznać najbliższe otoczenie dawnej przyjaciółki. Teraz jako Sasha staje się kimś zupełnie innym. Z czasem jednak odkrywa, że prawdziwe życie Chloe wcale nie było takie piękne jak to, które dziewczyna przedstawiała w Internecie. Jednak z oszustwa wcale nie tak łatwo się wyplątać. Sasha coraz bardziej zatraca się w swojej grze…

Twóczynią Chloe jest Alice Seabright, która pełni także funkcję producentki. W głównej roli zobaczymy Erin Doherty. Obsadę uzupełniają Poppy Gilbert, Billy Howle, Pippa Bennett-Warner, Jack Farthing i Brandon Michael Hall.

Premiera Chloe na Amazo Prime Video już 24 czerwca. Serial składa się z 6. odcinków.

Źródło: Bloody-Disgusting

ZOBACZ TEŻ  The Good Doctor będzie miał drugi sezon!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.