Zwiastun nowego teen drama od Netflix – zobacz jak prezentuje się Szkoła złamanych serc

}

Data: 18 sierpnia 2022

a

Kategorie: Newsy

Netflix opublikował oficjalny zwiastun komediodramatu dla nastolatków noszącego tytuł Szkoła złamanych serc.

Prowokacyjny mural ujawnia potajemne łóżkowe schadzki uczniów liceum Hartley. Jego autorka, Amerie, musi stawić czoła przykrym konsekwencjom swoich działań jako wyrzutek.

Szkoła złamanych serc to ostra jazda przez świat grupy australijskich nastolatków. AMERIE (zbuntowana i wyszczekana 16-latka – SERCE) staje się wyrzutkiem, gdy ujawniona zostaje stworzona przez nią mapa pokazująca, kto i co robił z kim w ostatnim roku. Aby okiełznać hiperseksualnych uczniów, szkoła wprowadza specjalny program edukacji seksualnej. Tymczasem Amerie próbuje odzyskać reputację i zaprzyjaźnia się z innymi outsiderdami: QUINNI (brutalnie szczerą neuroróżnorodną dziewczyną – MÓZGIEM) oraz DARRENEM (ambitnym gigagejem – ŁECHTACZKĄ). Wspólnie pokonują serwowane im przez otoczenie wyzwania związane z miłością, seksem i odrzuceniem.

Serial ten to reboot australijskiego serialu z lat 90. ubiegłego wieku noszącego ten sam tytuł. Za jego powstanie odpowiadają Hannah Caro Chapman, Ben Gannon i Michael Jenkins.

Premiera tej 8-odcinkowej serii już 14 września.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Netflix zamawia serial z uniwersum Kung Fu Pandy

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.