Zwiastun kryminalnego miniserialu Black Bird

}

Data: 9 czerwca 2022

a

Kategorie: Newsy

Apple TV+ prezentuje pełny zwiastun miniserialu Black Bird. Opowie on o losach skazanego na więzienie mężczyzny, który otrzymał możliwość wyjścia na wolność w zamian za udział w dość niebezpiecznej misji.

Fabuła Black Bird opiera się na pamiętnikach Jamesa Keene’a i Hillela Levina. To trzymający w napięciu dramat, opowiadający o skazanym dilerze narkotyków, któremu powierzono zadanie zaprzyjaźnienia się z seryjnym mordercą i zmuszenia go do wyznania miejsca pobytu jego ofiar.

Jimmy Keene to utalentowany futbolista, syn policjanta i handlarz narkotyków, za co otrzymuje karę 10 lat więzienia, w ośrodku w którym panuje minimalny rygor. Otrzymuje jednak wybór. Może wstąpić do więzienia o zaostrzonym rygorze dla najgorszych kryminalistów i zaprzyjaźnić się z seryjnym mordercą Larry Hallem albo odsiedzieć cały wyrok bez możliwości warunkowego zwolnienia. Keene wybiera pierwsze rozwiązanie. Musi od mordercy wymusić przyznanie się do winy i podanie miejsca pochówku jego ofiar. Tylko czy mężczyzna ten mówi prawdę? A może to jego kolejna kłamliwa opowieść?

W roli Jimmy’ego Taron Egerton. Larry’ego portretuje Paul Walter Hauser. W obsadzie są także Sepideh Moafi, Greg Kinnear i nieżyjący już Ray Liotta w jednym ze swoich ostatnich występów.

Premiera serialu 8 lipca.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Loot – zwiastun komediowego serialu od Apple TV+ z Mayą Rudolph

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.