Zwiastun i plakat serialu HBO Max o korupcji w policji Tokio

}

Data: 15 marca 2022

a

Kategorie: Newsy

HBO Max prezentuje materiały promujące kryminalną produkcję Tokyo Vice. W sieci pojawił się plakat i zwiastun.

Poniższe wideo daje nam pierwsze spojrzenie na Jake’a, bohatera w którego wciela się Ansel Elgort. Mężczyzna ten podejmuje wyzwanie i zostaje reporterem kryminalnym w Japonii.

Jake to amerykański dziennikarz, który podejmuje się ujawnienia korupcji jaka panuje w Tokyo Vice, jednym z japońskich oddziałów policji. Produkcja ukaże codzienne życie mężczyzny w przesiąkniętym neonami Tokio z lat 90. ubiegłego wieku, gdzie nic i nikt nie jest naprawdę tym lub kim się wydaje.

Scenariusz Tokyo Vice inspirowany jest reportażem Jake Adelsteina. Na tej podstawie napisał go J.T. Rogers. W obsadzie serialu są także Ken Watanabe, Rinko Kikuchi, Rachel Keller, Ella Rumpf, Hideaki Ito, Show Kasamatsu i Tomohisa Yamashita. Producentem wykonawczym oraz reżyserem odcinka pilotażowego jest Michael Mann.

tokyo vice poster

Premiera serialu 7 kwietnia 2022 roku. Tokyo Vice składa się z 10 odcinków.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  HBO Max zadebiutuje w Europie 26 października, a w Polsce w 2022 roku

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.