Zwiastun i oficjalny tytuł serialu o She-Hulk

}

Data: 18 maja 2022

a

Kategorie: Newsy

Disney+ podał oficjalny tytuł serialu o kobiecej wersji Hulka. W sieci zadebiutował także zwiastun oraz plakat nadchodzącej produkcji, za realizację której odpowiada Marvel Studios.

Serial nosi tytuł She-Hulk: Attorney at Law. W główną bohaterkę wciela się Tatiana Maslany. Jest ona prawniczką, która specjalizuje się w sprawach prawnych o charakterze nadludzkim. Jest ona kuzynką Bruce’a Bannera, która zyskuje super-moce po transfuzji jego krwi. Kobieta jednak w przeciwieństwie do Bruce’a zachowuje swoją osobowość, inteligencję, a także potrafi kontrolować emocje.

Premiera serialu zaplanowana jest na 17 sierpnia. She Hulk: Attorney at Law składa się z 9. odcinków. Za ich reżyserię odpowiadają Kat Coiro i Anu Valia. Scenariusz zaś wyszedł spod skrzydeł Jessici Gao.

Źródło: Disney+

ZOBACZ TEŻ  The Last of Us – Nick Offerman dołącza do obsady

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.