Zwiastun i data premiery 2. sezonu dokumentalnego serialu Cheer

}

Data: 29 grudnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Netflix prezentuje zapowiedź drugiego sezonu dokumentalnego serialu Cheer, który opowiada o grupie zajmującej się cheerleadingiem. Jego premiera już 12 stycznia 2022 roku.

W drugim sezonie zobaczymy jak członkowie drużyny z Navarro College radzą sobie z nowym poziomem sławy, jaka spadła na nich po sukcesie pierwszego sezonu serialu Cheer. Nie zabraknie także wątku aresztowania Jerry’ego Harrisa, jednego z członków drużyny. Został on oskarżony o przestępstwa seksualne z udziałem nieletnich. Zobaczymy także jak młodzi sportowcy radzą sobie z pandemią koronawirusa, która pokrzyżowała ich zawodowe plany i wywróciła ich życie do góry nogami. Poznamy także najzacieklejszego przeciwnika Navarro – Trinity Valley Community College.

Drugi sezon dokumentu składa się z 9. odcinków. Za jego reżyserię odpowiada Greg Whiteley.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  GLOW sezon 3. - jest data premiery i pierwsze zdjęcia!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.