Zwiastun finałowych odcinków serialu Ozark

}

Data: 30 marca 2022

a

Kategorie: Newsy

Już za miesiąc na platformie Netflix zadebiutuje druga część czwartego i zarazem finałowego sezonu serialu Ozark. W sieci pojawiła się zapowiedź nowych odcinków. Zerknijcie czego możecie spodziewać się po finałowych epizodach.

Czwarty, finałowy sezon Ozark składa się z 14. odcinków. Ich emisja podzielona została na dwie części. Pierwsze siedem odcinków zadebiutowało 21 stycznia. Drugie na Netflix trafi 29 kwietnia 2022 roku.

Serial Ozark to można powiedzieć kultowa już produkcja Netflix. Jej fabuła koncentruje się na losach rodziny Byrde, która z przedmieść Chicago przeprowadza się do Ozark, aby móc spłacić dług wobec narkotykowego bossa.

Serial porusza ważne kwestie. Część z nich związana jest z kapitalizmem, rodzinnymi relacjami oraz przetrwaniem. Wszystkiemu temu przyglądamy się z perspektywy nie do końca zwykłych Amerykanów.

W obsadzie powracają m.in. Jason Bateman, Laura Linney, Julia Garner, Skylar Gaertner, Felix Solis, Damian Young, Jospeh Sikora i Alfonso Herrera.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Doom Patrol – mamy nowy rozszerzony zwiastun!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.