Zwiastun finałowego odcinka serialu Titans

15 grudnia 2018 | Newsy

Platforma DC Universe jak co tydzień, wydała nowy odcinek Titans, a wraz z nim materiał promujący finał 1. sezonu.

Ostatni odcinek nosi tytuł “Dick Grayson” i co widać na trailerze, fani doczekają się starcia pomiędzy Robinem, a ikoną postaci z komiksów DC – Batmanem. Materiał ukazuje także fragmenty scen, które przez cały sezon miały wpływ na ten decydujący pojedynek.

Co ciekawe Batman nie jest przedstawiony do końca jako ucieleśnienie sprawiedliwości, a postać dość brutalna. Wynik starcia poznamy już w przyszły piątek, tj. 21 grudnia.

Źródło: lrmonline


ZOBACZ TEŻ  Katla – oficjalny zwiastun nowego serialu Netflixa

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram