Zwiastun drugiej części 11. sezonu The Walking Dead

}

Data: 20 stycznia 2022

a

Kategorie: Newsy

AMC udostępniło pełny zwiastun drugiej części 11 sezonu serialu The Walking Dead. Produkcja z nowymi odcinkami powróci już za miesiąc, tj. 20 lutego 2022 roku.

Zwiastun prezentuje nam głównych bohaterów stojących w obliczu nowych zagrożeń, wśród których są niezbyt miłe motywy Wspólnoty. Widzimy także pełne akcji sceny, w których nasi bohaterowie znajdują się w epicentrum tragicznych wydarzeń.

W drugiej części finałowego sezonu nasi bohaterowie powracają, by stawić czoła kolejnym atakom Żniwiarzy. Podejmą oni także walkę z gniewem matki natury, która panuje w Alexandrii. Na ich oczach świat wokół dosłownie rozpada się na kawałki, a życie we wspólnocie w tym czasie nie jest tak sielankowe, jakby się mogło wydawać. Dla niektórych pojawi się jednak nadzieja. Tylko jedno jest pewne: ich istnienie wisi na włosku, a każda podejmowana decyzja drastycznie zmienia ich przyszłość i szanse na przetrwanie.

Sezon 11. składa się łącznie z 24 epizodów. Ich emisja podzielona jest na trzy części. 20 lutego zadebiutje część druga. Część trzecia także pojawi się jeszcze w tym roku.

W naszym kraju sezon 11B od 21 lutego 2022 roku na antenie FOX.

Źródło: Twitter

ZOBACZ TEŻ  Witamy w Utmark – nowy norweski serial komediowy HBO Europe

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.