Zwiastun dokumentu o Harrym i Meghan – książęcej parze wywołującej wiele kontrowersji

}

Data: 5 grudnia 2022

a

Kategorie: Newsy

Harry i Meghan – zobacz światowe wydarzenie Netflix. Platforma opublikowała nowy zwiastun dokumentalnej produkcji o miłosnej historii księcia Harry’ego i aktorki Meghan Markle.

Bezprecedensowy i szczegółowy serial dokumentalny, w którym książę i księżna Sussexu ze swojej perspektywy przedstawiają własną historię miłosną. W 6 odcinkach oglądamy początki ich związku oraz piętrzące się przed nimi wyzwania, przez które poczuli, że muszą wycofać się z pełnienia oficjalnych obowiązków. Poznajemy też zdanie przyjaciół i krewnych pary, którzy byli świadkami omawianych wydarzeń, choć w większości wcześniej nie wypowiadali się ich temat publicznie. Dowiadujemy się również, co sądzą historycy na temat obecnego stanu Brytyjskiej Wspólnoty Narodów i relacji rodziny królewskiej z prasą.

Harry i Meghan to zatem nie tylko przełomowy obraz jednego z najgłośniejszych związków w historii, ale także opowieść o współczesnym świecie i panujących w nim stosunkach międzyludzkich.

Serial wyreżyserowała ceniona przez krytyków Liz Garbus, która ma na koncie nagrodę Emmy oraz 2 nominacje do Oscara.

Harry i Meghan zadebiutuje w dwóch częściach. Premiera części I – 8 grudnia. Część druga zaś trafi na Netflix 15 grudnia.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Legion sezon 3. - jest teaser produkcji z najbardziej oczekiwanym bohaterem!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.